Rubriky

Dopřejte rukám dlouhotrvající hydrataci

Nová řada Hand SuperFood od Garnier nabízí vysoce pečující složení s 98 % přírodních ingrediencí. Hydratuje pokožku až na 48 hodin a je odolná vůči častému mytí rukou. Hand SuperFood od Garnier je na výběr ve dvou variantách, vyživující či obnovující, dle potřeb pokožky Vašich rukou. U výběru by tedy mělo záležet nejen na preferenci vůně, ale i na požadovaném efektu.

Vyživující Hand SuperFood Avocado + Omega 6 je vhodný pro ty, které trápí suchá pokožka. Balzám ji do hloubky vyživí a zanechá ji hladší na dotek.

 

 

 

 

 

 

Hand SuperFood Cocoa + Ceramide má obnovující účinky, které navrací potřebnou hydrataci a živiny těm, kteří se potýkají s velmi suchou a drsnou pokožkou.

Přípravky hydratují až do hloubky 10 vrstev pomocí 98 % přírodních ingrediencí, které se postarají o jemnou a vyživenou pokožku i po umytí rukou. Pokožka zůstává jemná a hydratovaná i po umytí na základě spotřebitelského testu 50 spotřebitelů.

Hand SuperFood od Garnier jsou bez složek živočišného původu nebo odvozených vedlejších produktů a mají certifikát Cruelty Free International. Obal je vyroben za použití recyklovaných a recyklovatelných plastů v uhlíkově neutrální továrně.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte rukám dlouhotrvající hydrataci”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *