Rubriky

Kolekce pro nastávající rodiče a miminka

Čas běží jako splašený, to je fakt a nejvíc to vidíme na našich dětech. Než se nadějeme, vypravujeme je do školy a za chvilku s nimi tančíme na maturitním plese. V Be Nice s tím mají osobní zkušenosti a také ví, že období očekávání miminka a jeho první roky jsou tím nejdůležitějším a nejkrásnějším obdobím, které stojí za to, ho zaznamenat. Proto vytvořili kolekci, ve které je Deník pro miminko – Tvůj příběh a Milníkové kartičky.

S Deníkem Tvůj příběh, se začíná pracovat už v období těhotenství, kde si maminka zaznamenává přípravu na miminko, ale také své pocity. Pokračuje se narozením a milníky, které děťátko překonává, jako například jeho poprvé, první vlásky, výlety a mnoho dalšího. Deník nabízí také prostor pro otisk nožiček a ručiček. Do Deníku se zapíšou i informace o rodině, rodičích a sourozencích. Stačí si vyhradit krátký čas, přibližně dvakrát za měsíc a zaznamenávat, jak vaše děťátko roste a jaké dělá pokroky. Součástí Deníku je také obálka s dopisním papírem, na který můžete napsat osobní dopis pro vašeho potomka, jaké máte pocity, co mu přejete do života, prostě cokoliv budete mít na srdci. Jednou tyto vzpomínky oceníte a budete se k nim s láskou vracet.

Tento Deník se svým unikátním designem liší od jiných svého druhu – je elegantní, čistý a bez barevných ilustrací. Je vyrobený v ČR z recyklovaného papíru o vysoké gramáži a jeho plátěné desky s bílou ražbou mu dodávají na jedinečnosti. Použité barvy splňují evropské normy REACH a jsou šetrné k životnímu prostředí i lidskému zdraví. Ilustrace a krasopisných nápisů se tradičně ujala výtvarnice Bára z Nikolajky.

Milníkové kartičky jsou dalším produktem, který Be Nice vytvořilo i proto, že si o něj zákazníci psali. Tyto populární kartičky jsou připravené pro nastávající maminky, kdy jsou na kartičkách krasopisně napsané hlášky oznamující, že přijde na svět miminko nebo jsou na kartičkách napsané měsíce a maminka si tak může fotit rostoucí bříško. Pro miminka jsou připraveny jiné kartičky, které spolu s fotografií zaznamenají například první koupání, první zoubek, oblíbenou hračku nebo první Vánoce. V případě kartiček můžete vybírat ze tří barev, růžové, modré a neutrální béžové.

Kartičky jsou z velice pevného recyklovaného papíru o vysoké gramáži, takže se nebudou snadno ohýbat a ničit. Použité barvy jsou ekologické a kartičky jsou také vyrobeny v české rodinné tiskárně. Jejich unikátní tvar připomíná dětskou peřinku.

Milníkové kartičky lze koupit buď samostatně pro miminko nebo pro nastávající maminky, ale také spolu ve výhodnější sadě.

Výhodná sada je připravena i pro ty, kteří si budou chtít pořídit deník spolu s milníkovými kartičkami, což může být krásným dárkem pro nastávající rodiče.

Více najdete na www.benice-shop.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kolekce pro nastávající rodiče a miminka”

Napsat komentář