Rubriky

Konec lámání vlasů

L’Oréal Professionnel představuje koncentrovaný olej, nejnovější přírůstek řady Metal Detox neutralizující kovy ve vlasech. Přináší o 97 % menší riziko lámání vlasů, 2x lesklejší vlasy a spolehlivé barevné výsledky.

„Jednou z častých příčin lámání vlasů a nejistých barevných výsledků jsou kovy obsažené ve vlasech,“ říká technologická ředitelka L’Oréal Professionnel Eva Virostková. „Jejich původcem je eroze, kterou způsobuje voda ve vodovodním potrubí. S každým dalším umytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna. Nepředstavují zdravotní riziko, ale stojí za zvýšenou lámavostí vlasů. Navíc během barvení, balayage nebo zesvětlování reagují s oxidantem a mohou tak ovlivnit výslednou barvu.“

Věda pro krásu

V laboratořích L’Oréal Professionnel se proto na kovy ve vlasech zaměřili a zjistili, že existuje molekula, která je dokáže neutralizovat. Jmenuje se Glicoamine a je zázračnou ingrediencí řady Metal Detox, jež si hned po svém uvedení v roce 2021 zamilovali kadeřníci i jejich klienti. Umožnuje totiž poskytovat profesionální služby barvení, balayage a zesvětlování s garantovaným výsledkem – lesklejšími, méně lámavými vlasy a zářivější barvou.

Síla Metal Detox v koncentrovaném oleji

Novinka Metal Detox v oleji představuje dokonalé řešení pro zastavení lámání všech typů vlasů. Jediné použití zajistí vlasům výživu a zesílení. Vlasy jsou lesklejší a barevné výsledky jsou spolehlivé. Je možné ho použít jak na mokré, tak i na suché vlasy. Funguje samostatně, ale výraznější výsledky přináší v kombinaci se salonní službou a následnou domácí péčí v podobě šamponu a masky.

Koncentrovaný olej prošel v reálných podmínkách kadeřnických salonů více než 200 testy a prokazatelně pomáhá k rychlejší obnově vlasového vlákna po jakékoli službě barvení, balayage či zesvětlování. Slibuje o 97 % menší riziko lámání vlasů, 2x lesklejší vlasy, spolehlivé barevné výsledky.

Koncentrovaný olej Metal Detox v kostce:

2x více vyživené vlasy,

tepelná ochrana do 230 °C*,

pevnější vlasy.

4x menší krepatění,

lehká textura, která nezatěžuje,

návyková vůně Metal Detox.

Produkty celé řady Metal Detox je možné zakoupit od září v Salonech Expert a online. Profesionální službu Metal Detox poskytují pouze profesionální kadeřníci ze Salonů Expert.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Konec lámání vlasů”

Napsat komentář