Rubriky

Kruhové náušnice s lab-grown diamanty

TIAMI je první česká šperkařská značka, která pracuje výhradně s lab-grown diamanty a hrdě se k tomu hlásí. Mezi novinkami v nabídce jsou elegantní kruhové náušnice Brilliant Simple a Briliant Lovely.

Tyto náušnice se hodí pro všechny ženy, které si chtějí dopřát luxus a krásnou brilanci lab-grown diamantů každý den. Design těchto náušnic, stejně jako ostatních šperků Tiami, je nadčasový a velice elegantní. Subtilní zlaté kruhy ze 14kt bílého zlata jsou v dostání ve dvou velikostech a z vnější přední strany jsou osázeny laboratorními diamanty v barvě E, což je druhá nejčistší, a tedy nejzářivější barva diamantů. Díky tomu, že celá vnější strana je osázená diamanty, tak se náušnice krásné třpytí a rozhodně neuniknou pozornosti okolí. Svým minimalistickým designem se hodí jak na běžné nošení ve všední dny, tak na speciální příležitosti.

Náušnice vznikly podle originálního návrhu, jsou precizní ruční šperkařskou prací a hodí se jako nezapomenutelný dárek k narozeninám, narození dítěte, promoci a dalším významným jubileím. Luxus tohoto šperku je díky laboratorně pěstovaným diamantům naprosto etický a zcela udržitelný.

Součástí balení je i krásná elegantní krabička z biologicky rozložitelného materiálu, certifikát pravosti a do balení je možné zakomponovat i vlastní fotografii nebo vzkaz. Tím dárek dostane další osobní a neopakovatelný rozměr a obdarovanému přinese ještě větší pocit radosti a lásky.

Více informací a e-shop na www.tiami.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kruhové náušnice s lab-grown diamanty”

Napsat komentář