Rubriky

Pozvěte Wednesday na návštěvu

Je jiná, a přesto cool. Wednesday je školačka, která má svůj vlastní vkus a zálibu v černé barvě. Z davu ovšem vyčnívá nejen svým vzhledem, ale také inteligencí. Právě postava Wednesday ze stejnojmenného seriálu je oblíbenou hrdinkou mnoha dětí a teenagerů, kteří nedočkavě očekávají druhou řadu svého oblíbeného seriálu Wednesday. Čekání si můžou zkrátit zábavou se stylovými doplňky a produkty z oficiální licence.

Figurka do sbírky

Mini sběratelská mystery figurka ze seriálu Wednesday zaujme kluky i holky. Balení NANO PODS WEDNESDAY obsahuje 1 z 12 figurek. Každá je navíc vystavena v mini PODu, které je možné vzájemně všemožně spojovat a měnit. Děti si vytvoří vlastní stylovou kolekci přímo doma. Nasbíráte všechny?

Cool zápisník

Wednesday v seriálu navštěvovala akademii Nevermore, a tak nejen žáci a studenti ocení logo školy na KROUŽKOVÉM BLOKU WEDNESDAY, do nějž si mohou zapisovat všechny své postřehy. Zápisník o velikosti A5 má 180 oboustranných, linkovaných stránek s logem akademie v pevných deskách mohou mít holky i kluci vždy po ruce.

Snídaně s Wednesday

Sdílet se svou oblíbenou hrdinkou volné chvíle, a zpříjemnit si tak třeba každé ráno u snídaně, může být prima zábava. KERAMICKÝ HRNEK s Wednesday má objem 315 ml a je zabalen v papírovém boxu. O hrneček se nemusíte bát ani v mikrovlnné troubě nebo v myčce na nádobí.

Retro peněženka

Každá fanynka Wednesday jistě ocení tuto RETRO PENĚŽENKU WEDNESDAY na mince. Je vyrobena z umělé kůže a má kovové zapínání.

Kabelka či batoh

Designový, KOŽENKOVÝ BATOH WEDNESDAY v retro stylu s logem akademie Nevermore je skvělá volba pro dívky, které chtějí být stylové. Vnější materiál je umělá kůže a uvnitř je z polyesteru. Batoh lze nosit různými způsoby, jako klasický batoh na ramena, jako kabelku do ruky anebo jako tašku přes rameno. Vnitřek batohu je rozdělen na hlavní a menší přihrádku. Velká přihrádka obsahuje ještě malou kapsičku na zapínání a 2 kapsy na drobnosti. Rozměry batohu jsou 27 x 11,5 x 20 cm.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pozvěte Wednesday na návštěvu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *