Rubriky

Lakování podle zvěrokruhu

Značka OPI představuje novou kolekci laků na nehty Big Zodiac Energy. Nechte se vést hvězdami s dvanácti čarovnými odstíny inspirovanými nejen zvěrokruhem, ale i zemí, ohněm, vodou i vzduchem. Mezi perleťovými, třpytivými i holografickými odstíny se zaručeně najdete, a to od slunečního znamení až po ascendent. Je jen na vás, jestli si na nehtech vytvoříte nativní horoskop nebo přivoláte na pomoc živel, po jehož síle zrovna toužíte.

Pokojná země

Praktičnost, stálost a spolehlivost zemských znamení je nejlépe vystižená klidnými přírodními barvami. Panny budou cílit na jantarové odlesky #Virgoals, Býci se vybaví něžně mátovým Taurus-t Me a Kozorohové se do své podstaty vžijí s měňavě zeleným Feelin‘ Capricorn-y.

Cituplná voda

Duševní hloubka, emocionálnost a soucitnost vodních znamení se krásně promítá do všech skupenství našeho nejcennějšího bohatství. Ryby se ponoří do jasnozřivosti s pomněnkovým Pisces the Future, Raci zazáří s holografickým I Cancer-tainly Shine a Štíři se nechají svést tajemností kobaltového Scorpio Seduction.


Svéhlavý oheň

Odvaha, kreativita a nebojácnost ohnivých znamení nemůže být zachycená jinak než pomocí hřejivých až žhnoucích barev. Lvi se přihlásí o korunu se zlatým The Leo-nly One, Střelci zapůsobí energií vínového Big Sagittarius Energy a Berani si prorazí cestu s rudým Kiss My Aries.

Zasněný vzduch

Intelektuálnost, komunikativnost a svobodomyslnost vzdušných znamení jde ruku v ruce s barevnými proměnami oblohy. Váhy přetnou své okovy s fialovým Feelin‘ Libra-ted, Vodnáři se vyčlení z davu námořnicky modrým Aquarius Renegade a Blíženci se oddají své mnohoznačnosti s třpytivým Gemini and I.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lakování podle zvěrokruhu”

Napsat komentář