Rubriky

Léčivá síla arniky

Chráněná léčivka arnika má ráda světlé horské louky, kde její nápadně žluté květy určitě nepřehlédnete. Při zevním použití se využívá jejího protizánětlivého účinku. Podporuje hojení, léčí pohmožděniny a pomůže také při revmatu. Zvyšuje prokrvení, má desinfekční účinky, podporuje hojení ran a stejně dobře dokáže uvolnit svaly. ALPA využívá sílu byliny pro své mazání na podporu regenerace pohybového aparátu.

ALPA Francovka s arnikou

je bylinný lihový roztok k vnějšímu použití. Pomáhá revitalizaci pohybového aparátu a tím udržuje jeho výkonnost. Ulevuje kloubům i namoženým svalům, prokrvuje tkáně a snižuje únavu. Francovka s arnikou působí protizánětlivě a hojivě, takže ji můžete použít i na drobná poranění. Nikdy ji ale nepoužívejte na otevřené rány. V e-hopu Alpy ji koupíte za 29 Kč, a to určitě stojí za vyzkoušení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Masážní Alpa krém s arnikou

přináší rychlý pocit úlevy a osvěžení namoženým svalům. Arnika má hojivé účinky a pomáhá při křečových žilách i bolestech svalů a revmatu. Postačí lehká masáž, kterou zvládnete sami a budete překvapeni, jak rychle vás znovu postaví na nohy. Podpoří regeneraci pohybového aparátu, a to je pro bezbolestný pohyb zásadní. Vítaným bonusem krému je nejen přírodní složení, ale i kvalitní masťový základ a jeho blahodárné působení na pokožku. Nepoužívejte na otevřené rány. V e-shopu Alpy ji koupíte za 34 Kč.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Léčivá síla arniky”

Napsat komentář