Rubriky

Tenisky z recyklované vlny Woolee

Užijte si každý den krokem plným pohodlí a udržitelnosti v teniskách z recyklované vlny Woolee, které jsou vyrobeny z recyklované vlny. Tato jedinečná obuv se zrodila ze spolupráce mezi značkami Ovečkárna a Baťa. A proč je jedinečná? Protože při jejich výrobě je použit jedinečný materiál DANZIA, který se vyrábí ze 70 % z recyklované vlny. Tento unikátní materiál vzniká ze sběru použitého vlněného oblečení, následně se oblečení třídí a zpracovává do nových přízí, které slouží jako základ pro výrobu této tkaniny. Navíc jsou tenisky zajímavé i svým původem. Vyrábějí se ve zlínském kraji, odkud pochází Ovečkárna a pocházel i Tomáš Baťa.

Za atraktivním designem stojí dvorní návrhář a designér firmy Baťa Tomáš Zapletal. Tyto stylové tenisky nejenže dokonale doplní váš volnočasový outfit, navíc vám budou skvělým společníkem při procházkách po městě, ale i výletech v přírodě. Kombinujte je s džínami a tričkem pro ležérní vzhled nebo je zkuste zkombinovat s šaty nebo sukní ve stylu sportovní elegance.

Prožijte každý den v pohodlných teniskách z recyklované vlny Woolee, které jsou synonymem komfortu a udržitelného přístupu.

Tenisky z recyklované vlny Woolee je možné zakoupit v kamenném obchodě Ovečkárna nebo na e-shopu www.oveckarna.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tenisky z recyklované vlny Woolee”

Napsat komentář