Rubriky

Lesky na rty se vracejí

Éra matných rtěnek už pomalu pomíjí a do módy se znovu po letech vrací touha po plných a třpytivých rtech! Objevte nové lesky na rty od italské značky Naj Oleari a zamilujete si jejich všestrannost. Můžete je totiž používat samostatně, aby jednoduše dodaly rtům lesk a barvu, nebo je nanést přes rtěnku či tužku jako vrchní vrstvu, aby byly rty jasnější a plnější. Lesky jsou navíc obohaceny o vyživující složky, které budou o vaše rty pečovat a chránit je.

Balzám na rty s extra leskem

Balzám na rty s originální texturou, která spojuje líčení a výživu v jednom produktu, pro okamžitě hydratované, jemné a vyživené rty s přirozenou barvou s krystalickým efektem. Jedinečná tekutá a lehká textura se skládá z účinné směsi aktivních složek s vyživujícími a vypínacími vlastnostmi, jako je jojobový olej, arganový olej a kokosový olej, které dodávají rtům přirozený a mladistvý vzhled. Díky svému 100% organickému složení působí jako skutečná každodenní péče, která rty hydratuje, chrání a zanechává na nich příjemný pocit. Třpytivé perly rtům dodají jiskřivý efekt, který oživí jejich přirozenou barvu. Je to beauty nezbytnost pro všechny ženy, které se rády líčí a zároveň pečují o své rty.

Vyživující lesky na rty mají praktické balení s click otevíráním a najdete je ve třech odstínech, a to Pearly Nude, Luminous Pink a Golden Caramel.

Dostupné ve FAnn parfumeriích a na fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lesky na rty se vracejí”

Napsat komentář