Rubriky

Neodolatelně modré řasy

Řasenka Lash Clash uvedená na trh v roce 2022 je revoluční řasenkou značky Yves Saint Laurent Beauty. Představuje jedinečnou kombinaci neuvěřitelného objemu s intenzivně černým finišem. A nyní vám představujeme řasenku Lash Clash v modré barvě. Ukažte své skutečné já s novým odstínem Electric Blue. Posilte své sebevědomí novým vzhledem řas a nebojte se objemu.

Nový odstín Electric Blue

Smícháním jedinečných pigmentů byl vytvořen úžasný nový modrý odstín řasenky Lash Clash, který milovníkům řasenek přináší dokonale přirozený finiš. Modrá řasenka k sobě vábí svou odlišností, je vyjádřením stylu pro odvážné ženy, které se nebojí zkoušet nové věci a zahalit své řasy do intenzivní a elektrizující modré. Přirozeně moderní, svěží a odlišná. Extrémní objem a zároveň přirozenější vzhled řas díky neodolatelné modré.

Složení pro extrémní objem

Jedinečné složení Lash Clash dodává řasám objem a tmavé pigmenty díky inovativním texturačním látkám, hyperčerným pigmentům a posilujícím složkám odolným proti rozmazání. Nejhustší textura řasenky obsahuje špičkový koktejl ingrediencí, jež přináší intenzivnější objem s nesmlouvavě intenzivní barvou. Inovativní kombinace vosku typu olej ve vodě komplexních polymerů vytvářejících film a látek prodlužujících výdrž řasenky dodává krémová a přilnavá textura Lash Clash řasám okamžitě objem okamžitě vrstvu po vrstvě. Lash Clash dodá řasám až o 200 procent větší objem pouhými pěti tahy a vytvoří tak šokující nadměrný efekt. Díky svému složení, které vydrží 24 hodin, odolá tato řasenka všemu, co váš den přinese.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Neodolatelně modré řasy”

Napsat komentář