Rubriky

Letní trendy v úpravě intimních partií

Některé ženy nedají dopustit na hladké oholení, jiné preferují spíše přirozenost. Přestože je dnes škála úprav pubického ochlupení široká, trendy letošního léta jsou tzv. moderní Brazilka, Hollywood, hravé tvary či přirozeně bujný‎ porost. Ten upřednostňuje až 70 procent mlad‎ých žen. Přinášíme sedm top letních trendů pro úpravu intimních partií.

Trendy se týkají nejrůznějších oblastí a rozhodně se nevyhýbají ani oblasti úprav pubického ochlupení. Přestože si velkou oblibu zejména u žen drží perfektně hladké oholení, mají dnes ženy i muži co do úprav svého intimního porostu značnou svobodu. Veřejnost se totiž čím dál více přiklání k přesvědčení, že vaše tělo, je vaše volba. Podobně jako v případě vlasů pro pubické ochlupení platí, že přirozeně dorůstá, a tak je snadné se na něm kreativně realizovat. Inspirovat se můžete například trendy letošního léta.

1) Hravé tvary

Svou osobnost můžete vyjádřit nejen oblečením nebo účesem, ale i úpravou pubického ochlupení. In je tvarování chloupků do nejrůznějších tvarů od srdíček přes šipky až po hvězdy či například písmenka – třeba vaše či partnerovi iniciály. Vypomoci si dokonce můžete i speciálními šablonami, s jejich pomocí lze vytvořit dokonce umělecké dílo. „Z hravého holení s pomocí šablony můžete navíc snadno vytvořit smyslnou předehru tím, že tento velmi intimní akt svěříte do rukou partnerovi,“ dává tip Veronika Kubíčková, sexpertka z e-shopu Ruzovyslon.cz, který prodává erotické pomůcky a zabývá se zdravou sexualitou.

2) Bikiny pro začátečníky i milovníky jednoduché klasiky

Nadčasovou klasiku představuje úprava „na bikiny“, tedy odstranění chloupků v oblasti třísel a případně nad horní linií, kam běžně sahá spodní díl plavek. Jde o oblíbenou variantu, která je relativně rychlá a i v případě depilace není příliš bolestivá.

3) Moderní Brazilka

Jsou-li pro dámy bikiny málo, mohou vyzkoušet populární Brazilku. Tento styl cílí na hladké oholení téměř veškerého pubického ochlupení kolem genitálií kromě úzkého svislého proužku táhnoucího se přes takzvaný stydký neboli Venušin pahorek. Někdy se tomuto stylu přezdívá také přistávací dráha. Podle sexpertky Veroniky je svislý proužek je oblíbenou úpravou před milostnými hrátkami, protože smyslně navede partnera k vašim intimním partiím.

4) Přirozeně bujný porost

Holý styl není nic pro vás? Pak se bez obav vrhněte na vlnu trendu přirozeného ochlupení. Oblíbený je zejména u mladší generace žen, které preferují „přírodní“ životní styl. Mimochodem, podle srovnávacího průzkumu, který zkoumal postoje k úpravám pubického ochlupení u mladé generace, během poslední dekády významně narostl mladých počet žen, které se úpravám svého intimního porostu nevěnují. „Zatímco v roce 2014 se intimní partie upravovalo asi 70 procent žen od 18 do 25 let, v roce 2021 činil tento podíl jen zhruba 29 procent,“ upřesňuje Veronika Kubíčková.

5) Úhledný trojúhelník

Trojúhelník podobně jako Brazilka cílí na vesměs hladký vzhled, místo úzkého proužku však na stydkém pahorku ponechává úhledně zastřižený obrácený trojúhelník. Jeho velikost se odvíjí od toho, kolik chloupků si chcete ponechat.

6) Hollywood aneb Nikde ani chloupek

Hladký styl je i dnes mimořádně trendy, a tak je jednou z nejoblíbenějších úprav pubického ochlupení takzvaná hollywoodská depilace, při níž je důkladně odstraněno veškeré pubické ochlupení kolem genitálií i v anální oblasti. Tradičně se používá vosková depilace, značnou oblibu si však získává také modernější depilace cukrovou pastou. Typicky je „Hollywood“ považován za záležitost dam, začíná se ale rozšiřovat i u mužů.

7) Zpestřete si „spodek“ barvami

Obarvit si dnes můžete nejen vlasy, ale i pubické ochlupení! Buďte ale opatrní při volbě barvicích produktů, genitální oblast je velmi citlivá na chemické látky. K obarvení tak raději přikročte jen u porostu v oblasti stydkého pahorku.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Letní trendy v úpravě intimních partií”

Napsat komentář