Rubriky

Ochrana pleti před UV zářením

VICHY uvádí na trh novou verzi oblíbeného fluidu, inovativní ochranu před slunečním zářením – CAPITAL SOLEIL UV-CLEAR. Tato novinka přináší unikátní kombinaci vysoké ochrany před UV zářením a zároveň šetrnosti k pokožce. Produkt je určen pro všechny, kterým nevyhovují klasické slunečních krémy s hutnější texturou a zároveň hledají účinnou ochranu pro svou pleť.

Novinka VICHY je speciálně navržena pro mastnou, citlivou a problematickou pokožkou se sklonem k akné. CAPITAL SOLEIL UV-CLEAR neobsahuje žádné oleje či další složky, které mohou způsobovat zhoršení stavu pleti. Naopak, díky obsahu salicylové kyseliny pomáhá minimalizovat výskyt pupínků a stará se o čistší pleť.

UV DAILY má lehkou texturu, která se snadno nanáší a rychle se vstřebává, aniž by zanechala mastný pocit. Nezanechává bílé skvrny a má nekomedogenní složení. Stejně jako původní fluid obsahuje i tato novinka multi-patentovanou technologii NETLOCK. Inovace je založena na principu emulze. UV filtry jsou zachyceny v gelových mikroskopických kapičkách, které po nanesení na pokožku vytváří ultratenký, rovnoměrný a ultra odolný film.

CAPITAL SOLEIL UV-CLEAR je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť. Nepálí v očích a byl dermatologicky testován na citlivé pokožce.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ochrana pleti před UV zářením”

Napsat komentář