Rubriky

Luxusní péče o ústní dutinu

Švédská značka Selahatin představuje budoucnost luxusní péče o ústní dutinu. Její ambicí je pozvednout emocionální zážitky z každodenních rituálů a k tomu svým zákazníkům nabízí to nejlepší, co současný trh s dentální péčí nabízí. Její aktuální sortiment nabízí tři typy sofistikovaných produktů – bělicí zubní pasty, ústní vody a ústní spreje.

Tři novinky, které Myskino zařazuje do svého portfolia, jsou dvě fullsize bělicí zubní pasty v recyklovatelné hliníkové tubě: Amorist (zelená máta, máta peprná & mentol) a Blue Forever (citrus, limeta, lékořice & máta). Třetí novinkou je designová edice cestovního balení tří zubních past Meditations In An Emergency, která obsahuje zubní pasty Blue Forever (citrus, limeta, lékořice & máta), Eukalypse (eukalyptus, kardamom, med & mentol) a Of Course I Still Luv You (verbena, bergamot, kardamom & borovice). Jeho název odkazuje na knihu básní amerického spisovatele Franka O’Hary. Součástí balení je také brožura z limitované edice.

Značka Selahatin byla nominována v soutěži Wallpaper Design Awards, magazín GQ ji označil za „jednu z nejlepších značek péče na světě“. Časopis Monocle jí nazývá „nejsofistikovanější značkou zubních past na světě“ a oblíbil si jí např. i ikonický návrhář Rick Owens.

Sortiment značky Selahatin lze zakoupit exkluzivně v concept storu Myskino a také v e-shopu www.myskino.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Luxusní péče o ústní dutinu”

Napsat komentář