Rubriky

Make-up pro podzim a zimu podle Lindy Cantello

Přehlídka Giorgio Armani Privé podzim/zima 2022/2023 se uskutečnila 5. července 2022. Při této příležitosti vytvořila make-up artistka Linda Castello beauty look ve stylu celé přehlídky.

Charakteristickým rysem stylu návrháře Giorgio Armani je realismus, jemuž vždy dávala směr jeho osobní vize a do něhož se promítají vlivy vytříbeného umění. Prostupuje i novou kolekcí, která vznikla z potřeby dát nový prostor třpytu a lehkomyslnosti a nabídnout únik do světa snů a kreativity, jak tomu bylo ve dvacátých letech minulého století. Estetika tohoto desetiletí se zde díky nevídané schopnosti syntézy odráží v postavě silné, nezávislé a oslnivé ženy: petillant.

Linda Cantello zrcadlí kolekci Giorgio Armani Privé pro podzim a zimu 2022/23 ve svém make-upu:

OBLIČEJ

Před nanesením báze si připravte hydratační krém ARMANI PRIMA GLOW-ON MOISTURISING CREAM, vmasírujte jej do pokožky a ujistěte se, že se vstřebal. Naneste make-up POWER FABRIC + a zvolte odstín odpovídající vaší pleti. Rozetřete po celém obličeji pomocí štětce a zapracujte do pleti, abyste ji sjednotili. Aplikujte POWER FABRIC CONCEALER, který poslouží pro korekci pleti pod očima a dalších míst, kde je to potřeba, a zároveň jako podkladová báze pod oční make-up. Pro přirozený vzhled nanášejte přípravek štětcem a konečky prstů. Konturovací přípravek NEO NUDE A-CONTOUR zvolte v odstínu 20 nebo 21 podle tónu vaší pleti. Oční stíny EYES TO KILL STELLAR v odstínu č. 6 použijte jako rozjasňovač očí a horní části lícních kostí.

OČI

Naneste oční linku EYES TO KILL DESIGNER EYELINER v tenké vrstvě těsně k horním řasám. Pomocí tužky SMOOTH SILK EYE PENCIL v odstínu 4 vytvořte dva stíny ve vnitřním a vnějším koutku. Pak naneste černou tužku na střed spodního víčka a rozetřete ji. Celý look zakončete lehkým nanesením malého množství očních stínů EYES TO KILL STELLAR v odstínu 1 na horní víčko.

Řasy natočte kleštičkami a naneste na ně řasenku EYES TO KILL CLASSICO v odstínu 1 (černá).

Pomocí barvy EYE & BROW MAESTRO si upravte obočí, aby působilo přirozeně.

RTY

Na rty lehce naneste rtěnku LIP POWER nebo LIP MAESTRO v nude odstínu podle tónu vaší pleti.

Třešničkou celého přehlídkového looku bylo doplnění očního make-upu o černé flitry. „Líčení inspirované bezstarostností jiné doby. Oční make-up záměrně není dokonalý a vytváří spíše mystickou atmosféru než perfektní vzhled. Špetka černých flitrů skvěle doplnila svůdnou křehkost moderních dívek,“ uvedla Linda Cantello.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up pro podzim a zimu podle Lindy Cantello”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *