Rubriky

Uhlazující péče pro ochranu vlasů

L’Oréal Professionnel vytvořil nový SteamPod s prvním složením bez vody pro dlouhotrvající ochranu vlasů proti vlhkosti a krepatění, termoochranu a okamžitý lesk. Vysoká koncentrace látky Alpha-silane poskytuje mimořádnou ochranu proti vlhkosti a je ideálním pomocníkem pro dokonalé vlasy. Předčí běžné produkty proti krepatění určené pro všechny typy vlasů.

Chytré hydrofobní vlastnosti

L’Oréal Professionnel uvádí novou SteamPod uhlazující péči: termoochranný produkt určený pro ochranu vlasů před vysokými teplotami a vlhkostí. Patentované složení obohacené o 5% Alpha-silane, původní aktivní hydrofobní látku, která se nyní stala součástí pečujícího produktu. Účinky látky Alpha-silane jsou aktivované teplem a zesílené párou. Vytváří ochrannou vrstvu kolem každého vlasového vlákna, která odolá až 5 umytí šamponem.

Ochranná vrstva je vhodná pro použití se všemi typy žehliček a poskytuje termoochranu až do 230 °C.

Nezbytná termoochrana pro každou žehličku

Vlasy zůstávají vyživené a hebké, umožňují až o 99 % snazší rozčesávání a až 3x rychlejší styling. Vlasy jsou po použití žehličky méně poškozené, jsou hebčí a vyživené až po 5 umytí šamponem. Spolehlivá ochrana vlasů až do 80% vlhkosti vzduchu. Vlasy jsou okamžitě lesklejší, hebčí a uhlazenější.

Péče je určena pro aplikaci na ručníkem vysušené vlasy, před použitím vysoušeče či jiného nástroje tepelného stylingu.

Využití technologie SteamPod 4

Přestože je tento produkt kompatibilní se všemi typy žehliček na vlasy, optimálních výsledků dosáhnete v kombinaci s žehličkou L’Oréal Professionnel SteamPod 4. Tato profesionální multifunkční parní žehlička využívá jedinečnou parní technologii s nepřetržitým tokem suché páry, vytvářeném speciálním čerpadlem, které zajišťuje stálý tok 0,8 g suché páry za minutu, což je optimální míra pro ty nejlepší výsledky. SteamPod 4 zaručuje až o 95 % menší lámavost vlasů.

Jedinečný zážitek

Vyladěná jemná vůně přináší luxusní, okouzlující květinový zážitek s dotekem bergamotu, pomerančového květu a pačuli. Inovativní charakter je zdůrazněn komplexním futuristickým vizuálem, který podtrhuje čirou tekutou texturu uhlazující péče v souladu s technologickou vizí značky.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Uhlazující péče pro ochranu vlasů”

Napsat komentář