Rubriky

Maska pro personalizovanou rutinu

Wella Professionals představuje novou masku na vlasy z luxusní řady Ultimate Repair, která byla úspěšně uvedena v loňském roce. Péče o vlasy ULTIMATE REPAIR dodává vlasům lesk, sílu, hladkost a opravuje poškozené vlasy během pouhých 90 sekund.

Hlavní benefity masky Ultimate Repair:

 • Opravuje a zabraňuje budoucímu poškození
 • 6x snadnější rozčesávání mokrých vlasů (v porovnání bez použití kondicionéru)
 • Hladší vzhled bez použití horkých nástrojů*/stylingu (*s výjimkou fénu)
 • Intenzivní hladkost bez zatížení vlasů
 • Pomáhá předcházet mechanickému poškození, pomáhá opravit vlasy, které se časem poškodily v důsledku prodlužování, gumiček a častého používání horkých nástrojů.
 • Okamžitá redukce krepatění – zkrotí i ty nejkrepatější vlasy
 • Pomáhá zkrotit nepoddajné vlasy – lepší ovladatelnost od kořínků ke konečkům
 • Hluboce proniká do vlasů, obnovuje sílu a zvyšuje hladkost
 • Pomáhá opravit roztřepené konečky a snižuje jejich výskyt
 • Vědecky prokázáno, že poskytuje sílu, hladkost a lesk
 • Snadné použití díky příjemné máslové konzistenci, doba působení: 5–10 minut, nutno zapracovat a opláchnout

Adaptivní technologie pro personalizovanou opravu vlasů

Vlasy se poškozují nerovnoměrně a poškození se hromadí, jak vlasy rostou. Proto nabízí maska ULTIMATE REPAIR cílenou opravu: adaptivní kondicionační agenti „detekují“ nejvíce poškozené části vlasu a opraví je podle potřeby. Maska Ultimate Repair je stejně jako ostatní produkty z této řady založená na patentované technologii s AHA a omega-9 pro ultimátní opravu vlasů. AHA obnovuje vazby uvnitř, omega-9 doplňuje vlasy zvenku.

Silné duo na opravu poškozených vlasů

Hvězdným produktem této pečující řady i nadále zůstává Miracle Hair Rescue, lehký bezoplachový sprej, který opraví poškozené vlasy během 90 sekund zevnitř i zvenku. Intenzivně posiluje a vyhlazuje vlasy a zaručuje dlouhotrvající výsledek. Aplikujte jednou nebo dvakrát týdně (podle potřeby). Už po prvním použití je patrná oprava vlasů, kterou můžete vidět a cítit. Získejte hladší vlasy a snadnější rozčesávání pomocí masky ULTIMATE REPAIR spolu s Miracle Hair Rescue.

Jak vybrat správnou personalizovanou rutinu Ultimate Repair?

Zeptejte se svého kadeřníka, aby vám doporučil rutinu na míru podle míry poškození vašich vlasů. V prvním kroku použijte šampon Ultimate Repair, ve druhém kondicionér či masku Ultimate Repair, ve třetím Miracle Hair Rescue a ve čtvrtém použijte bezoplachové sérum Protective Leave-In.

Při výběru správné rutiny záleží i na Vašich preferencích. Pro pocit lehkých vlasů s vnitřní silou použijte kondicionér Ultimate Repair. Pro pocit bohatých a hladkých vlasů s intenzivní hydratací použijte masku Ultimate Repair.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Maska pro personalizovanou rutinu”

Napsat komentář