Rubriky

Péče pro poškozené vlasy

Značka Biolage představuje novou profesionální péči pro poškozené vlasy Strength Recovery, která byla navržena tak, aby cíleně obnovovala a podporovala zdraví a přirozenou krásu vlasů bez nadměrného nebo zbytečného použití účinných látek. Řada byla vyvinuta zejména pro zákaznice s oslabenými a křehkými vlasy, které si často foukají, žehlí, kulmují, či barví vlasy nebo čelí každodennímu opotřebení vlasů. Složení produktů řady Strength Recovery je obohaceno o aktivní veganský skvalan pro okamžitou regeneraci poškozených vlasů.

Jaké jsou účinky skvalanu?

Od péče o pleť až k vlasové péči. Skvalan napodobuje přírodní lipidy a při použití v aktivním množství pomáhá vyživovat a chránit vlasy před budoucím poškozením. Zároveň zvyšuje hebkost a lesk vlasů. Z přírodních zdrojů: 100% aktivní, získává se z olivovníků.

Portfolio produktů Biolage zahrnuje šampon, balzám a ochranný regenerační sprej.

KROK 1 MYTÍ: ŠAMPON

Krémové složení šetrně myje a zároveň dodává vlasům hebkost a hladkost bez zatížení. Bohatá pěna pomáhá odstraňovat z vlasů nečistoty i zbytky stylingových přípravků, a zároveň zachovává celistvost vlasového vlákna. Vlasy jsou hebčí a vypadají zdravější, bez pocitu zatížení.

KROK 2 VÝŽIVA: BALZÁM

Balzám dodává vlasům výživu a okamžitě snižuje lámavost vlasů o 73 %, zanechává vlasy, uhlazené a 3krát hebčí. Výjimečné složení se zelenou stopou: tento balzám byl vyvinut tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí – od získávání zdrojů až po výrobu. Z 99 % biologicky odbouratelné složení, obsahuje 97 % složek přírodního původu a 75 % látek pocházejících z procesů zelené chemie.

KROK 3 OCHRANA: REGENERAČNÍ SPREJ

Poslední krok k posílení vlasů na cestě k hedvábným, obnoveným a rozčesaným vlasům. Lehká péče ve spreji posiluje vlasové vlákno a zároveň chrání zcitlivělé vlasy před dopady tepelného stylingu. Vlasy jsou o 82 % snáze upravitelné a chráněné před budoucím poškozením.

Ikonická vůně – jedinečné propojení ovocných, květinových a kořeněných tónů přináší nezapomenutelný a povznášející zážitek. Složení vůně je v souladu se zásadami klasické aromaterapie.

https://matrixprofessional.cz/biolage

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče pro poškozené vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *