Rubriky

Minerální sprška pro pleť

Nejen v létě je hydratace pokožky hlavním tématem a SynCare má několik možností, jak zavodnit pleť. V horku pokožku osvěží a zklidní mineralizovaná voda Hydrogenia. Hledáte hydrataci s dlouhodobým efektem? Hydratační gel SynCare se např. od krémů liší rychlým průnikem do pokožky, kterou zbytečně nemastí.

Minerální voda pleť osvěží i zklidní

V létě často hledáme rychlý způsob osvěžení. Celkově to vyřešíme napitím, ale máme i další způsoby. Na pokožku výborně zafungují kosmetické mlhy s obsahem minerálů. Mají podobné složení jako minerálky a dokážou pleť osvěžit, zklidnit a podpořit přirozenou regeneraci. Snižují podráždění po slunění a nezastupitelné jsou třeba při delším pobytu v klimatizovaném prostředí nebo v rozpáleném městě. Oceníte je na pláži i po koupání v moři, kdy pomohou šetrně se zbavit nadbytku mořské soli v obličejových partiích.

Osvěžující tonikum Hydrogenia je biominerální voda s podílem minerálních iontů a panthenolu pro celkové zklidnění pokožky. Vytváří jemnou osvěžující mlhu, která vydatně hydratuje, relaxuje a přinese okamžitý pocit osvěžení. Můžeme ji použít kdykoli během dne, zejména pak po slunění. V horkých dnech přináší pokožce příjemné osvěžení a vydatnou závlahu. Pro okamžité osvěžení v horku ji můžeme stříkat na celé tělo.

 

Intenzivní hydratace s lehkou texturou

Hydratační gel SynCare se skvalanem a vitaminy je okamžitou záchranou pro dehydratovanou a suchou pleť. Gelová textura umožňuje rychlý průnik do pokožky a stoprocentní vstřebání. Pleti okamžitě poskytne potřebnou závlahu, osvěží ji a projasní. Hydratační efekt gelu prodlužuje rostlinný lipid skvalan, zatímco arganový olej dodává pokožce nepostradatelné mastné kyseliny. Lehká textura umožňuje použití pod krém, pro mastnější plet postačí i samostatně.

Hydratační gel SynCare je ideálním ošetřením pleti v teplých dnech, kdy se pokožka více potí.

Zakoupíte na e-shopu www.syncare.cz a v kosmetických studiích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Minerální sprška pro pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *