Rubriky

Ochrana pleti před UVA/UVB zářením a znečištěním

Věděli jste, že vystavování UV paprskům a znečištění může zrychlit stárnutí pleti až o 30 procent? Zpomalte stárnutí pleti a objevte výsledky již od prvního rána! Objevte Airthin UV Defender od značky Yves Saint Laurent s revoluční texturou, která je 8krát tenčí než u klasického přípravku s UV faktorem. Péče obsahuje jedinečnou kombinaci citrusové kůry z Maroka a niacinamidu pro dosažení svěží a mladě vypadající pleti každý den.

 

Technologie Airthin UV Defender byla navrhnuta tak, aby poskytovala celoroční ochranu proti znečištění v městském prostředí ochranu před prachem, účinky klimatizace, pylům, vysušování během zimy, kouře atd.

Citrusové plody jsou bohatým přírodním zdrojem vitaminu C, který pomáhá bojovat proti volným radikálům a zároveň omlazuje pleť a dodává ji zářivý jas. Maximální koncentrace těchto prvků se nachází právě ve slupce, proto je citrusová kůra silným antioxidantem, který detoxikuje a čistí pokožku.

Způsob aplikace:

1. Dobře protřepte, aby se krém rozptýlil a dokonale se nanesl na pleť.

2. Poklepáváním naneste pár kapek přípravku na čelo, tváře, nad linii čelistí, bradu, nos a krk. Rozetřete krouživými pohyby vpřed a vzad.

3. Tlakovými válečky vetřete přípravek do pokožky, abyste dosáhli matného vzhledu.

Exkluzivně v prodejnách Marionnaud

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ochrana pleti před UVA/UVB zářením a znečištěním”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *