Rubriky

Nadčasová vůně kytice bílých květů

Nová dámská vůně Prada Paradoxe vystihuje podstatu neustále se vyvíjející ženy, která je vždy sama sebou. Oblíbené aroma kytice bílých květů je přetvořeno v jedinečný avantgardní rys a uzavřeno v ikonickém, avšak v mnohém překvapivém trojúhelníkovém flakonu, tento parfém zahrnuje všechny paradoxní dimenze vůně a sebe sama.

Nová jedinečná ženská vůně zkoumá symbiózu protikladů, které se skrývají hluboko uvnitř značky Prada řemeslné umění a technologie, tradice a modernost, svůdnost a rafinovanost, přísnost a fantazie. Právě zde, v tomto nově vytvořeném prostoru, žije Prada Paradoxe vůně současně neobvyklá a uklidňující.  Prada Paradoxe je oslavou mnohorozměrného sebepoznávání a vlastního vyjádření v neustálém vývoji žena, která nikdy není stejná, ale vždy je nekompromisně svá. Paradox Prada je vyjádřením složitosti vlastního já a osvobození, které se dostaví po přijetí nedefinovatelnosti ženskosti.

Znovuobjevení věhlasných ingrediencí

Prada Paradoxe využívá tajemné aspekty věhlasných ingrediencí, aby odhalila nové smyslové zážitky. Vůni věrnou tvůrčímu duchu značky pod kreativním vedením Miuccie Prady a Rafa Simonse vytvořili mistři parfuméři společnosti Givaudan tak, aby sladili nadčasovost a avantgardu, přirozenost a inovaci. Prada Paradoxe oslavuje mnohorozměrnost v souhře protikladů a prostřednictvím kontrastních výrazů nově definuje intenzivní ženskou smyslnost. Dominantní tóny neroli a jasmínu doplňují nadčasovou vůni kytice bílých květů, která se prolíná s avantgardním čichovým podpisem akordů Ambrofix™ a Serenolide™ a vytváří intimní a trvalou stopu vedenou energickou hřejivostí.

Prada Paradoxe jako první zkoumá přírodu prostřednictvím inovace vytvořené pro značku Prada, která extrahuje vůni poupěte neroli ještě před jeho otevřením. Parfém znovuobjevuje svěžest tím, že zachycuje letmý, květinový, křehký a svěží rozměr květů. Nečekaný rozměr smyslnosti se odhaluje díky použití Ambrofixu™, který se obvykle používá ve vůních pro muže. Tato inovativní ambra je získávána biokonverzí z přírodních zdrojů a přináší silný, stabilní a autentický dřevitý tón jantaru. Serenolide™, jedna z nejpronikavějších vůní na světě, je nová a revoluční molekula pižma, která nově definuje intenzitu tím, že vytváří rozpoznatelnou, ale přesto intimní stopu. Toto elegantní pižmo odhaluje intenzitu zažívanou mimo suché tóny, kde bychom ji tradičně čekali, a tím zajišťuje, že je tento nádech okamžitě patrný již mezi svrchními tóny a působí velmi přirozeně.

Ikona v novém kabátě

Flakon Prada Paradoxe je inspirován původním ikonickým trojúhelníkovým logem Prada, které se ukazuje v nové tváři a dokazuje svoji nadčasovost. Liší se od tradičních flakonů, je minimalistický a luxusní a je navržen tak, aby spočíval na boku. Nahnutý na stranu, ale přesto stojí pevně, šikmý, přesto stabilní. Prada Paradoxe svírá líbivý pravý úhel a optimisticky se zvedá ode dna k víčku. Prosvětlená, radikální struktura flakonu dokonale vystihuje důraz značky Prada na sofistikovanost a avantgardu s nádechem výstřednosti. Typický trojúhelníkový tvar kontrastuje se zaoblenými úhly, zatímco akcenty intenzivního černého loga jsou prezentovány na jemném korálově růžovém odstínu skla. Jemný, ale zároveň výrazný a okamžitě rozpoznatelný flakón je zakončen zlatou pumpičkou, která odráží zlaté logo vyražené na černém uzávěru se znakem Prada.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nadčasová vůně kytice bílých květů”

Napsat komentář