Rubriky

Nastal čas poppetek

Co jsou to poppetky? To jsou kabelky vyššího řádu, ušité ručně v Čechách z prémiových usní. Jejich finálnímu vzhledu předcházel dlouhý vývoj a zkoušení prototypů. Každému drobnému detailu byla věnována láska a péče. Poppetka je zhmotnělá vize designérky Lucie Kalousové, která tvoří své oslnivé kolekce pod značkou Patrick Poppet už od konce roku 2019. A co se skrývá za netradičním názvem značky? Patrik je jméno Luciina syna a “poppet” výraz pocházející z angličtiny, který znamená “zlatíčko”. Pořiďte si poppetku a jistě se stane vaším každodenním zdrojem radosti.

Lucie Kalousová má přání, aby každá žena vlastnila minimálně jednu opravdu kvalitní kabelku. Proto se rozhodla navrhovat po všech stránkách dokonalé modely, po kterých zatouží každé ženské srdce. „Kabelku potřebuje každá žena. Je to naše vizitka, říkáme tím světu, jaké jsme, co se nám líbí. Zda máme rády extravaganci, nebo spíše klasiku, jestli vyznáváme chaos a vnitřek naší kabelky je změtí zápisníků, klíčů a rtěnek, nebo naopak preferujeme řád a pořádek,“ vysvětluje Lucie Kalousová. Žena se svou kabelkou tráví hodně času, měla by jí proto vyhovovat ve všech směrech a korespondovat s její osobností.

A co byste měli vědět o značce Patrick Poppet? Třeba že používá usně pouze z hospodářských zvířat, tedy ze zvířat, která nebyla nikdy usmrcena primárně pro jejich kůži. Využití geometrických tvarů předchází zbytečnému plýtvání a minimalizuje odpad. Téměř celá poppetka se vyrábí ručně, vytvořit jeden model stojí přibližně dva a půl dne poctivé řemeslné práce. Poslední kolekce značky nese název POP Collection. Kousky z ní se skvěle nosí, mají minimalistický elegantní design a pojmou i větší a těžší věci jako například notebook. Dají se nosit v ruce nebo díky odnímatelnému popruhu také přes rameno. Disponují třemi kapsami a výraznou tmavě fialovou podšívkou. Volit můžete mezi noir, champagne, nude, bordó nebo cognac provedením.

Více informací naleznete na https://www.patrickpoppet.cz/o-znacce/.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nastal čas poppetek”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *