Rubriky

Ničím nerušený poslech

Nová sluchátka Buxton BHP 9800 BLACKPOOL lákají na ničím nerušený a dlouho trvající poslech. Stylová černá sluchátka přes hlavu jsou lehká, skladná, a přesto nabízí řadu uživatelsky vyhledávaných funkcí jako je dlouhá výdrž a aktivní potlačení hluku.

Mezi hlavní přednosti sluchátek patří zejména doba přehrávání. Vydrží až 19 hodin při poslechy hudby na 100 %. Díky funkci ANC si budete moct užít svojí oblíbenou hudbu na plno nebo si je jen nasadit bez hudby a oprostit se od ruchu kanceláře nebo jakéhokoliv okolí.

Kromě dlouhé výdrže a aktivního potlačení hluku nabízí sluchátka vyvážený zvuk, který se hodí k poslechu jakéhokoli hudebního žánru. Ať už jste fanoušky vážné hudby, R&B či dáváte přednost tvrdším rockovým žánrům, zabudovaný ekvalizér si s tím hravě poradí a zachová požadovanou zvukovou kvalitu.

Měkké náušníky z PU kůže, které se postarají o pohodlí během jakékoliv aktivity. Na hlavě sedí skvěle a díky vnitřnímu polstrování na žádném místě ani po delší době používání netlačí. Po stranách pak naleznete multifunkční tlačítka pro lepší manipulaci a také světelný LED indikátor. Výkonná sluchátka z lehkého, za to ale odolného materiálu jsou vysoce kompaktní a dají se snadno složit a uschovat do nepromokavého obalu, který je součástí balení.

V obalu zároveň naleznete oboustranný kabel jack 3.5 mm, přes který můžete sluchátka snadno připojit k jakémukoliv zařízení a USB-C kabel pro nabíjení. Pro bezdrátovou variantu stačí sluchátka BHP 9800 BLACKPOOL spárovat s jakýmkoliv zařízením Android i iOS pomocí Bluetooth technologie s dosahem od zdroje až 15 metrů.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ničím nerušený poslech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *