Rubriky

Noční péče o oční okolí

Řada Replasty od značky Helena Rubinstein byla navržen tak, aby pomohla ženám bojovat proti vráskám a zpomalit proces stárnutí pleti. Novinkou letošního roku je Replasty Age Recovery Eye Repairing Night Care. Obsahuje 30% koncentraci Pro-Xylane, takže poskytuje výjimečnou péči o jemnou pokožku v okolí očí a pomáhá zlepšovat texturu a vzhled této oblasti pleti.

Oční kontury jsou nejkřehčí částí obličeje a jsou výrazně víc namáhány. S přibývajícím věkem se jemná pokožka v okolí očí ještě více ztenčuje, svalový tonus klesá a objevují se viditelné známky stárnutí – jemné linky, vrásky, otoky a celková povadlost.

Společnost Helena Rubinstein inspirována odbornými znalostmi Dr. Pfluga a jeho týmu z Laclinic Montreux vyvinula nový oční krém, který nabízí okamžité viditelné výsledky.

Recept na mladistvý pohled podle Laclinic Montreux:

K dosáhnutí ideálního očního okolí se soustředí na tři dimenze – nadzvednutí horního víčka, zjemnění střední oblasti a zpevnění spodního víčka.

Noční regenerační péče Replasty Age Recovery Eye Repairing Night Care získala několik patentů za své dokonalé složení. Bezprecedentní 30% koncentrace Pro-Xylane a nové zvláčňující složení tvoří jakýsi oční obvaz, který zpevňuje jemnou pleť v očním okolí. Kombinuje také čtyři velikosti molekulární hmotnosti biotechnologické kyseliny hyaluronové, která zajišťuje hloubkovou hydrataci s dlouhotrvající účinností. Receptura je doplněna o zklidňující panthenol a madecassosid.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Noční péče o oční okolí”

Napsat komentář