Rubriky

Nová generace parní žehličky SteamPod4

L’Oréal Professionnel představuje čtvrtou generaci žehličky SteamPod. Jde o multifunkční profesionální parní žehličku pro všechny typy rovných, vlnitých a kudrnatých vlasů. Technologie pro nekonečné množství účesů byly vytvořena pro všechny typy vlasů. Seznamte se s žehličkou s profesionálním výkonem pro tvorbu vlnitých nebo dokonale rovných vlasů.

„Značka L’Oréal Professionnel už více než 110 let využívá vědeckých výzkumů k rozvoji světově bezkonkurenční expertízy v oblasti vlasové péče. Ve snaze zvýšit výkonnost při úpravě všech typů a textur vlasů jsme v roce 2012 učinili první krok v oblasti Beauty Tech. Tak se zrodila žehlička SteamPod,“ říká Anne Machet, mezinárodní generální ředitelka L’Oréal Professionnel Paris. S žehličkou SteamPod přinesla značka nový způsob úpravy vlasů pomocí patentované technologie suché páry pro dlouhotrvající looky, které je možné libovolně měnit. Nejnovější generace SteamPod4 je první multifunkční profesionální žehličkou. Díky síle páry a novým technickým specifikacím umožňuje narovnat, navlnit nebo natočit všechny typy vlasů až 3krát rychleji a až s o 95 % menším lámáním vlasů.

Profesionální multifunkční žehlička poháněná silou páry přináší nekonečné množství účesů

Žehlení vlasů? Navlnění? Natáčení? Možnosti jsou bez omezení. Stejně jako vy. Multifunkční parní žehlička SteamPod4 byla navržena pro potřeby profesionálů. Je výsledkem spolupráce mezi SteamPod týmem pro výzkum a inovace, profesionálními kadeřníky L’Oréal Professionnel a uživateli žehliček SteamPod. Přivítejte žehličku s profesionálním výkonem, díky které vlasy navlníte, natočíte nebo narovnáte.

Rozšířená technologie odborně testovaná profesionály i spotřebiteli

„Naším posláním v oblasti Augmented Beauty je pomoci spotřebitelům dosáhnout jejich vytoužených přání pomocí technologie. Jeden ze způsobů, jak toho dosáhnout, je hledání nových technologií, které mohou rozšířit možnosti našich produktů a posunout jejich výkon na novou úroveň. Žehlička SteamPod využívá jedinečnou parní technologii pro styling vlasů. Je to technologie značková, patentovaná a exkluzivní pro společnost L’Oréal. Pára snižuje poškození vlasů a zároveň umožňuje intenzivní proměnu jejich tvaru,“ vysvětluje Guive Balooch, vedoucí týmu Augmented Beauty v oddělení pro výzkum a inovaci.

„Výkonnost žehličky SteamPod4 je založena na třech hlavních faktorech: prvním z nich je pára, ale neméně důležité pro celkové výsledky jsou žehlicí destičky a hřebínky. V procesu patentovaném firmou L’Oréal Professionnel jsou vlasy nejprve v kontaktu s hřebínkem, poté s párou a nakonec s destičkami. Tím je dosaženo nejlepších výsledků, ať už se jedná o vlasy kudrnaté, vlnité, či rovné,“ dodává Marine Bouaziz z oddělení pro výzkum a inovace v Laboratořích L’Oréal SteamPod.

 

Pro větší definici vln: nový kovový systém předehřívání pro dlouhotrvající vlny

Aby bylo možné vytvářet kompaktnější vlny, přidali vývojáři žehličky SteamPod4 kovový systém předehřívání po celém obvodu přístroje a upravili žehlicí destičky tak, aby dosáhli ostřejšího, výraznějšího úhlu pro vytváření více definovaných vln.

Styling pro všechny typy vlasů: sada 3 hřebínků pro optimalizaci rozptylu páry

Výběr tří hřebínků různých velikostí zajišťuje optimální rozptyl páry u všech typů vlasů pro tvorbu všech druhů účesů. Při žehlení i vytváření vln srovnají hřebínky všechna vlasová vlákna pro větší disciplínu a zajišťují správné napětí vlasů. Rozdílná hustota zoubků každého z hřebínků umožňuje uživatelům zvolit nejvhodnější typ právě pro jejich vlasy. Při vývoji čtvrté generace spolupracoval SteamPod výzkumný tým s uživateli přístroje SteamPod3 a sledoval, jak jej používají na svých vlasech. Kromě kvalitativních testů, které zahrnovaly individuální pozorování více než 60 uživatelů parní žehličky SteamPod, byl SteamPod4 testován také profesionálními kadeřníky L’Oréal v každé fázi vývoje od prototypu až po finální model.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nová generace parní žehličky SteamPod4”

Napsat komentář