Rubriky

Kouzelnická show

Během dlouhých zimních večerů děti tráví čím dál víc času doma ve svých pokojíčcích. Nastává proto ideální čas dodat jejich hrám magickou atmosféru, kterou snadno vyčarujete se sadami a dalšími doplňky pro malé kouzelníky. Holky i kluci díky nim zapojí fantazii i důvtip a užijí si chvíle plné napětí a společné zábavy. A vy se můžete těšit na neopakovatelné kouzelnické představení.

Harry Potter přišel na návštěvu

Kdo by nechtěl mít kouzelnickou hůlku – přesně jako Harry Potter? Zdařilá imitace dětem umožní kreslit opravdová světelná kouzla. Po stisknutí tlačítka se aktivujete světlo, které se propojí s aplikací do mobilního telefonu (ta je volně ke stažení pro Android a iOS). Díky menšímu rozměru je SVÍTÍCÍ HŮLKA HARRY POTTER vhodná i pro menší kouzelníky.

Pro nadšené fanoušky oblíbeného kouzelnického hrdiny je určena také sběratelská sada figurek umístěných v šestihranném modulu. Ten se sám rozsvítí, když zaznamená pohyb před figurkou. Jednotlivé moduly WOW PODS HARRY POTTER lze jednoduše zacvaknout do sebe. Spojováním pak mohou děti sestavit různé obrazce, a vytvořit tak jedinečnou dekoraci. Napájení je řešeno pomocí baterií, které jsou součástí balení.

 

Do hry se zapojí celá rodina

Vydejte se na napínavou výpravu do Bradavic a okolí a společně hledejte ztracené kouzelné tvory. Chyťte jednoho ze šesti hledaných jako první! V deskové hře HARRY POTTER: KOUZELNÍ TVOROVÉ hrajete za známé postavy z filmů Harryho Pottera. Unikátní otáčecí herní plán vám přinese spoustu napětí a zábavy.

Malý kouzelník se připravuje na představení

S velkolepou sadou KOUZLA, TRIKY A MAGIE – ZLATÁ EDICE mohou děti překvapit své publikum až 150 kouzly a triky. Díky jednoduchým návodům a opravdovým kouzelnickým rekvizitám se holky i kluci lehce naučí triky s kartami, mincemi, obroučkami, kostkami nebo provázkem.

Co by rozhodně nemělo chybět žádnému kouzelníkovi? No přece KOUZELNÝ KLOBOUK, ze kterého může vytáhnout třeba králíka. Tato unikátní sada obsahuje celkem 125 triků a vedle těch s kloboukem se děti naučí i kouzla s pohárky, kouzelnou kostkou nebo třeba se spojenými kroužky. Součástí balení je instruktážní kniha s popiskem kouzel krok za krokem.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kouzelnická show”

Napsat komentář