Rubriky

Nové odstíny přicházejí v tandemu

Probuďte svou fantazii a získejte zpět své sebevědomí! Laky Tandem Color´s jsou dvojité, vzájemně se doplňující odstíny, které můžete kombinovat podle svého přání. Tak kdo bude vaším parťákem pro příští dobrodružství na cestách po světě?

Perth (Austrálie), to je zlatý a slunečný tón, který uklidňuje a zahřívá. Je to dotek módního glamouru, který vyzývá k dobrodružnému prozkoumávání měst.

Strasbourg (Francie) je hřejivý odstín, který vás vede vstříc novým jedinečným zážitkům. Pojďte se prohánět po nekonečných cyklostezkách okolo hlavního města francouzského Alsaska.

Malmö (Švédsko) oslavuje přirozenost a čistotu, symbolizující spojení vzduchu a vody. Oddejte snění na cestách podél pláží v Ribersbog.

Portland (USA), to je dotek nadčasové něhy skrývající povzbuzující energii! Americké město, které lze navštívit na kole ve stylu nového amerického snu.

Sevilla (Španělsko) je ódou na zemskou krásu. Šlápněte do pedálů a objevte krásy historické oblasti Santa Cruz.

Antverpy (Belgie) symbolizují barvy rostlin, které lemují cesty, na kterých projíždějí tisíce jízdních kol křižujících a protínajících se v srdci světové metropole a hlavního města diamantů!

K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nové odstíny přicházejí v tandemu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *