Rubriky

Péče o okolí očí a rtů v menopauze

Cílem Laboratoří Vichy je doprovázet ženy v každé životní etapě. Vichy se jako první značka začala zabývat změnami pokožky v období menopauzy a otevřeně komunikovala na toto téma. Díky své expertize a spolupráci s dermatology a gynekology nabízí kompletní řadu přípravků NEOVADIOL, které reagují na změny kůže vyvolané hormonálními výkyvy v tomto období. Nyní Laboratoře Vichy uvádějí NEOVADIOL KRÉM NA KONTURY OČÍ A RTŮ, díky kterému vypadají oční kontury okamžitě více rozjasněně a pleť kolem očí a rtů působí více vyhlazená a vyživená.

Dopad menopauzy na okolí očí a rtů

Menopauza je definována poklesem ženského hormonu estrogenu, který má dopad i na stav pokožky. Produkce kožního mazu klesá a pokožka se ztenčuje. Prohlubující se známky stárnutí způsobené hormonálními změnami se nevyhýbají ani okolí očí a rtů, jejichž kontury jsou stárnutím zcitlivělé. Ztráta hutnosti a ochabování těchto partií na obličeji bývají častými problémy, které ženy během menopauzy trápí.

Nový NEOVADIOL krém na kontury očí a rtů obsahuje aktivní látky, které pomáhají tyto projevy redukovat. Složení obsahuje Proxylan, niacinamid (vitamin B3), kyselinu hyaluronovou a omega 3-6-9 mastné kyseliny z rostlinného oleje, díky kterým vypadá pleť pevnější už po 4 hodinách a po 1 týdnu pravidelného používání jsou vrásky kolem rtů viditelně zmírněné.

Způsob aplikace: Krém aplikujte dvakrát denně na vyčištěnou pokožku a vmasírujte. Pro nejlepší účinky je vhodné používat přípravek v rámci celé řady NEOVADIOL.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče o okolí očí a rtů v menopauze”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *