Rubriky

Válenky jsou zase IN

Zima je poměrně mírná, ale mrazivé dny určitě přijdou a pak budete rádi, že máte nohy v teple. Nejlépe zahřejí zimní boty s ovčí vlnou. „Válenky jsou v Ovečkárně oblíbené už několik sezon. Snadno se obouvají, je v nich příjemně jako v papučkách, jsou lehké, a hlavně díky ovčí vlně maximálně teplé,“ popisuje znovuzrození ikony Martin Bernátek z Ovečkárny. „Zájem o ně stoupá a těší mě, že jsme jim dali druhý život. Nová varianta válenek na zavazování je velmi pohodlná – dovoluje boty při nazouvání široce rozevřít. Můžete do nich schovat konce nohavic a chránit je tak před ušpiněním,“ dodává.

Dámské kotníkové boty s ovčí vlnou Berta – modré

Kotníkové boty se zateplením z ovčí vlny udrží nohy v teple, i když bude mrznout. A vy si budete moci užívat zimní dny bez obav z prochladnutí. Kožený svršek ochrání před rozmary počasí a ovčí vlna uvnitř udrží nohy v příjemném teple bez toho, aby se potily.

Boty je možné díky zavazování na tkaničky široce rozevřít a snadno nazout, a zároveň utáhnout nebo povolit podle potřeb během dne. Ve špičce boty je namísto klasické ovčí vlny použito zateplení z vlněného filcu, který botu zpevňuje a poskytuje prstům více místa k volnému pohybu. Podrážka má dostatečně hrubý vzor, aby boty neklouzaly ani na sněhu. Kožené polobotky Berta se hodí na každodenní nošení do města i pro zimní procházky.

Dámské kožené zimní boty s ovčí vlnou Magda – šedé

Vyšší teplé zimní boty jsou vhodné do sněhu a na náledí. Kůže a hřejivá ovčí vlna jsou ideální kombinace pro nošení po celou zimu. Díky zapínání na zip se boty Magda snadno obouvají. Silné podrážky chrání nohy od studené země a hrubý vzor dodává chůzi bezpečnost a stabilitu. Tkaničkami si botu utáhnete podle potřeby, není ale nutné je při každém zouvání rozvazovat. Místo toho stačí rozepnout zip.

Válenky jsou zase IN – šedé

Hřejivé a především pohodlné dámské válenky s jemnou ovčí vlnou udrží vaše nohy v teple, i když bude venku mrznout. Kvalitní protiskluzná podrážka zajistí stabilitu při chůzi. Válenky mají povrch z textilu, který můžete ošetřit impregnačním sprejem. Zjednoduší to údržbu válenek, a také jim impregnace dodá větší odolnost proti vlivům počasí.

Více informací na www.oveckarna.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Válenky jsou zase IN”

Napsat komentář