Rubriky

Oblékněte se do výrazných barev

Už v roce 1903 bylo prokázáno, že barvy v nás vyvolávají různé emoce. Na tohle přelomové zjištění přišel dánský profesor Niels Finsen, který si za něj současně odnesl Nobelovu cenu. Přinášíme vám tipy na barevné kousky po vzoru světových celebrit, které vám na podzim zlepší náladu. Pro inspiraci jsme vyrazili do nejnavštěvovanějšího outletového centra Fashion Arena Prague Outlet.

V odvážné červené

Víte, že pohled na červenou barvu vám dodá kuráž a probudí dřímající energii? Tahle krásná barva se tradičně využívala při ceremoniálech a slavnostech. V řadě kultur plní tuto funkci dodnes. Inspirujte se lesklými botami od značky Diesel. Například módní ikona Victoria Beckham důmyslně kombinuje sytou červenou s fialovým lila odstínem.

Kalhotový kostým jako vyjádření

Od hollywoodské Marlene Dietrich až po dnešní političky… Kalhotový kostým si vybudoval silnou pověst díky všem ženám, které se ho v historii nebály obléct. Nás ve Fashion Areně zaujal ten od LIU JO v tyrkysové barvě. Ta je totiž považována za barvu intuice! A pokud hledáte další inspiraci, podívejte se na jednobarevný kostým v podání modelky Kendall Jenner, která působí elegantně a sofistikovaně.

Zářivé a pohodlné

Během podzimu a zimy barvené kalhoty rozhodně neskončí na dně skříně a v případě nižších teplot dokonale připomenou, že patří mezi naprosto perfektní chic kousek šatníku. Představujeme vám slušivé barevné kalhoty s rozšířenými nohavicemi od španělské značky Mango, perfektní ukázku na jejich nošení potom na herečce Mile Kunis.

Nadčasový kožich

Zkuste i vy zkombinovat klasické kousky, jako jsou džíny nebo černé kozačky, s nápaditým prvkem ve formě barevného a metalického kožichu. Nedbalá elegance a street styl tvoří perfektní spojení. Navíc světle modrý odstín má na člověka uklidňující vliv. Tohle je jedenz ikonických outfitů modelky Elsy Hosk, který mluví za vše.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oblékněte se do výrazných barev”

Napsat komentář