Rubriky

Vyzkoušejte ofinu!

Toužíte po změně vzhledu? S tím vám dokonale pomůže ofina, a to i bez většího stříhání a dalších zásahů. Tvar ofiny dokáže proměnit nejen vzhled celého účesu, ale také pomoci s tvarováním obličeje. Pomůže i se zakrytím případných nedostatků, jakými jsou třeba vysoké čelo, vrásky nebo akné. Jak na to? Poradí vám v salonech Klier.

Ofina podle tvaru obličeje

Odborníci ze salonu Klier pro vás mají několik tipů, jak vybrat ideální tvar ofiny. Vždy je ale stejně nejdůležitější, abyste se s ní cítily co nejlépe.

  • Máte-li oválný obličej, máte veliké štěstí. Pro tento tvar obličeje se totiž hodí jakýkoliv střih ofiny. Nebojte se zkoušet. I kdybyste se například v rovné ofince necítila dobře, za pár týdnů doroste do delší patky a vy můžete zkoušet dál.
  • Majitelky hranatého obličeje budou ofině vděčné za zjemnění rysů, s tím skvěle pomůže vzdušná patka. I pěšinka by se měla volit na vámi preferovanou stranu. Naopak se vyhněte rovně střižené ofině.
  • Kulatému obličeji bude slušet ofina sestříhaná postupně podél tváří, včetně delší vzdušné patky. Tento střih obličej opticky zúží. Tupě střižená ofina by obličej naopak více zakulatila.
  • Ideálním typem pro delší ofinu je srdcovitý obličej, který je širší v oblasti čela a užší u brady. Ofina by měla být vzdušnější, prostříhaná, ne příliš tupě střižená.

Péče o ofinu

O ofinu je většinou třeba více pečovat. Po umytí jí dát tvar vyfoukáním přes kulatý kartáč, výsledný vzhled pak finalizovat přežehlením. Důležitá je i následná péče a fixace účesu s pomocí stylingových přípravků. Dobré tipy jsou např. pěnové tužidlo na vlasy Tecni.Art Volume Lift a lak na vlasy Infinium Pure Strong. Oboje od L‘Oréal Professionnel.

Ofinu je nutné i pravidelně zastřihávat, často totiž velmi rychle „přeroste“ svůj tvar. Na to jsou salony Klier naprosto ideální. Ofinu si můžete nechat zastřihnout kdykoli, protože se nemusíte objednávat!

Tipy od kadeřnice ze salonu Klier:

  • Pokud není ráno účes úplně svěží, stačí umýt a vyfoukat pouze ofinu a zbytek vlasů stáhnout do drdolu nebo splést do copu. Tato úprava dodá skvělý pocit a účes tak získá o den delší životnost.
  • Skvělým pomocníkem pro účesy s ofinou je suchý šampon. I ten přidá den bez mytí a účes bude stále svěží. Tip na kvalitní suchý šampon je Tecni.Art Morning After Dust od L‘Oréal Professionnel.

Vouchery a vánoční balíčky Klier

Protože se blíží Vánoce, můžete své dárky jednoduše obstarat právě v Klieru. Vybírat můžete z dárkových voucherů v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč a výhodných balíčků vlasové kosmetiky. Připraveny jsou již také speciální vánoční balíčky, které zakoupíte již nyní na salonech Klier.

Salony Klier jsou otevřeny 7 dní v týdnu a najdete je na 33 místech České republiky. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vyzkoušejte ofinu!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *