Rubriky

Ochrana před usazováním kovových částic

Značka L’Oréal Professionel představuje novinku: bezoplachový vlasový krém pro všechny typy vlasů, který funguje jako kompletní ochrana vlasů proti usazování kovových částic, UV záření i jako termoochrana. Tento zbrusu nový produkt, vyvinutý ve spolupráci s profesionálními kadeřníky, doplňuje nyní už nezbytnou řadu produktů Metal Detox.

Při každém mytí vlasů se do vlasového vlákna dostávají částice mědi obsažené ve vodě, což může vést k lámání vlasů a nežádoucím změnám barvy. Nejnovější inovace od Metal Detox – řada převratné vlasové péče, která chrání vlasy před usazováním kovových částic – obsahuje nejen Glicoamine, hvězdnou molekulu dostatečně malou na to, aby neutralizovala kovové částice uvnitř vlákna zodpovědné za lámání vlasů a změny barvy, ale nyní i UV filtry, které chrání vlasy před UV paprsky.

Nepřekonatelné složení ochranného vlasového krému Metal Detox v sobě kombinuje mnoho výhod: účinnou ochranu proti lámání vlasů, dlouhotrvající barvu, ochranu proti tepelnému stylingu i UV paprskům. Dosahuje úžasných výsledků nejen v boji proti lámání vlasů, ale i proti nežádoucím změnám barvy.

Smyslový zážitek s novým gestem v produktové řadě Metal Detox

Nové složení tohoto lehkého vlasového krému chrání vlasy před poškozením způsobeným UV zářením, které vlasy vysušuje. To vede k nadměrnému tření vlasů, jejich hrubosti a následnému lámání. Složení bezoplachového vlasového krému Metal Detox je obohacené o 1 % Glicoamine, který účinně odstraňuje nadbytečné kovové částice – viníky fotodegradace. Nové lehké krémové složení přináší smyslovou texturu a hebkost.

Vlasová vůně s výrazným podpisem

Nový ochranný vlasový krém Metal Detox byl vyvinutý ve spolupráci s profesionálními kadeřníky. Charakteristická vůně speciálně navržená pro bezoplachový krém Metal Detox přináší nezapomenutelný a návykový zážitek. Nastupuje v citrusových vysokých nótách citronu a bergamotu, srdce patří citronové trávě, zatímco základ tvoří hřejivá vůně guajaku a ambry.

Tento inovativní produkt přináší vlasům okamžitou hydrataci a ochranu před dopady tepelného stylingu. Zapojení profesionálních kadeřníků i vědeckých výzkumníků do procesu vývoje nových produktů umožňuje značce L’Oréal Professionnel vytvářet stále inovativnější a efektivnější řešení, která pozvedají kadeřnickou profesi.

Nový ochranný bezoplachový vlasový krém Metal Detox je k dispozici v salonech L’Oréal Professionnel od 1. května 2023.

Názory kadeřníků:

„Jeho účinky jsou ohromující. Jsou zřejmé na pohled, okamžitě si jich všimnete, s výrazným kosmetickým výsledkem: uhlazené, lesklé a hebké vlasy, zacelené roztřepené konečky,“ říká Washington Nunnes z Brazílie, expert na barvení, balayage a zesvětlování vlasů.

„Aplikace vlasového krému je jednoduchá a příjemná: snadno se roztírá, nezanechává pocit mastnoty,“ potvrzuje Sebastian Langman z USA, expert na barvení, balayage a zesvětlování vlasů.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ochrana před usazováním kovových částic”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *