Rubriky

Ohnivá pánská vůně

Carolina Herrera představuje ohnivou vůní Bad Boy Extreme, která odvážně zkoumá nové napětí mezi svěžím zázvorem a hřejivostí vetiveru des sables, spolu se svůdným nádechem hlubokého kakaového absolutu a dřevitým základem z pačuli. Vizuální kampaň představuje základní poselství bratrství, které definuje tuto novou parfémovanou vodu, a představuje tak výjimečnou skupinu hvězd, mezi nimiž jsou Josh Upshaw, Ty Ogunkoya, Eric Martin a Aida Andrews, jejichž sebevědomá vize mužnosti je stejně rozmanitá jako vůně, kterou ztělesňují.

Hlavním motivem všech vůní Bad Boy je fascinující hra s protiklady, které definují vnitřní svět moderního muže. Přísně nekonvenční a zároveň vzpurná i něžná vůně Bad Boy Extreme představuje ohnivou evoluci s nečekaným použitím ingrediencí. Tato vzrušující nová vůně, kterou vytvořili Quentin Bisch, Louise Turner a Yann Vasnier, se pouští do neobyčejných nových oblastí v kombinaci i udržitelném získávání daných ingrediencí.

Na jedné straně tohoto vtahu stojí pikantní citrusová vrchní nóta, která se třpytí, v jejíž hlavní nótě je zcela nově použitý zázvor. „Podařilo se nám zachytit svěží a jiskřivou vůni čerstvého zázvoru, tak, jak se vyskytuje v přírodě, což nám umožnilo vdechnout Bad Boy Extreme neobvyklý pohled na citrusovou svěžest,“ říká Quentin Bisch. „Pro zesílení tohoto tónu získáváme procesem zvaným Flash Destilace, který nám umožňuje najít co nejvěrnější vůni rostliny s mnohem více nižší uhlíkovou stopou než při použití tradičních metod.“

K posílení pikantního zázvorového tónu se přidává esence svěžího bergamotu, která dodává vůni lineární nádech. Zajistí dlouhotrvající intenzitu vůně. Doplňující kontrast k tomuto je temperamentní energie srdce z vetiveru des sables, který se v minulosti vyznačoval tím, že je odkazem na exotické výpravy Caroliny Herrery. Pro Bad Boy Extreme se vetiver získává v Indii, zemi jeho původu.

Dřevité vetiverové srdce vůně Bad Boy Extreme je umocněno hřejivým nádechem v podobě kakaového absolutu a jeho nostalgické gurmánské kvality, ale právě v indonéském pačuli v základu této vůně, se skrývá mužná síla zářivé dřevitosti. Parfuméři našli skutečnou sílu tohoto kořene díky výjimečně inovativní extrakci jeho esenciálního oleje: nasbírané listy po sklizni procházejí lehkým procesem fermentace, čímž se uvolňuje překvapivá nóta této olfaktorické složky. Po destilaci na esenciální olej je výsledkem odhalení nejbohatších dřevitých aspektů rostliny pačuli.

Ačkoli jsou tyto klíčové ingredience a progresivní způsoby jejich zpracování hlavními hvězdami vůně, parfuméři si dovedně pohráli s několika zajímavými doplňujícími tóny, které dodaly vůni Bad Boy Extreme bohatou strukturu. Šalvěj přispívá aromatickým vrchním tónem, dále jsou to sladké a pižmové podtóny, které odhalují některé podmanivě mužné tabákové aspekty. Ty se jen prohloubí přidáním fazole tonky, která spojuje tabák a komplexní kombinaci sladkých jantarových tónů a propůjčuje Bad Boy Extreme lákavou pudrovou vůni, která slouží ke sjednocení s její velkorysou intenzitou.

Pro ztvárnění šťavnaté energie vůně Bad Boy Extreme byl symbolický flakon ve tvaru blesku, který je sám o sobě výsledkem sochařského důvtipu, odlit do fyzické podoby ohnivé aromatické vůně, kterou obsahuje. S černým a zlatým dekorem reprezentuje všechny aspekty étosu značky Carolina Herrera jako zábavný a překvapivý, ale zároveň zcela sofistikovaný symbol pánských vůní.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ohnivá pánská vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *