Rubriky

Okamžitá přeměna vlasů

Od svého uvedení na trh v roce 2011 se profesionální salonní služba Fusio-Dose stala žádanou mezi klienty po celém světě. V rukou Kérastase kadeřníků se Fusio-Dose stává dokonalým nástrojem cílené péče, která okamžitě vyřeší jakékoliv obavy klientů. Ti pak ze salonu odcházejí s vědomím, že jejich vlasům byla dopřána mimořádná pozornost. Díky nekonečným možnostem řešení jakéhokoli vlasového problému je Fusio-Dose velmi účinnou posilou každého kadeřníka.

Tekutá péče pro okamžitou proměnu vlasů

Po více než desetiletí své existence se Fusio-Dose dočkala inovace. V reakci na aktuální potřeby kadeřníků a klientů značka Kérastase modernizovala Fusio-Dose, aby mohla podpořit kadeřníky v snaze poskytnout svým klientům přesně to, co jejich vlasy potřebují. Nový efektivní přístup zahrnuje revoluční vlasové technologie a účinné složky péče o pleť. Výsledkem je pestrá nabídka koncentrátů a boosterů.

Díky personalizované kombinaci koncentrátů a boosterů Fusio-Dose okamžitě přeměňuje vlasy na základě odborných znalostí kadeřníka v přímé reakci na potřeby klienta.

Fusio-Dose je jedinečný prostředek vlasové péče, který naleznete exkluzivně v salonech Kérastase. Ošetření, které sestává z personalizované směsi koncentrátu a boosteru, řeší v jedné silné dávce péče primární i sekundární vlasové problémy. Rychlá a snadno aplikovatelná infuze dodává přímo do vlasů miliony aktivních kapek pro jejich okamžitou přeměnu. Může být namíchána pro jakýkoli typ vlasů, vlasový problém a potřebu vlasů.

KONCENTRÁT + BOOSTER

Kombinace smíchaná na míru pro okamžitou péči & přeměnu

KONCENTRÁT

  • Reaguje na primární potřebu vlasů, kterou během diagnostiky určil kadeřník.
  • Řeší suchost, pórovitost, nedostatečnou hustotu a jiné základní problémy.
  • Odpovídá jedné ze šesti hlavních řad vlasové péče Kérastase.

BOOSTER

  • Vytváří efekt zkrášlení a naplňuje specifické vlasové touhy každého klienta.
  • Řeší lesk, výživu, zářivost barvy a další kosmetické problémy.
  • Je obohacený o aktivní látky, které klienti znají z péče o pleť.

Co je u Fusio-Dose nového?

Optimalizované portfolio salonní služby si zakládá na přístupu skinifikace a přichází s moderním, zejména pro generaci Z přitažlivým balením.

6 koncentrátů + 5 boosterů pro 30 možných kombinací personalizované péče

Zjednodušené portfolio ošetření usnadňuje kadeřníkům a klientům orientaci ve Fusio-Dose systému. Systém Fusio-Dose byl kompletně modernizován s cílem oslovit novou generaci klientů, kteří se zajímají o oblasti zdraví a péče o pleť. Jednotlivé možnosti nabízejí řešení pro širší škálu typů a textur vlasů a odpovídají ikonickým, nejprodávanějším řadám Kérastase; obsahují nejoblíbenější aktivní látky péče o pleť, po kterých klienti nejvíce touží. Se šesti koncentráty a pěti boostery představuje Fusio-Dose 30 možných kombinací, které individuálně řeší jakékoli vlasové problémy a díky kterým je dosaženo okamžité vlasové přeměny.

Moderní recyklované obaly vyjadřují myšlenku skinifikace, luxusní péče a technické odbornosti. Modernizované balení Fusio-Dose odráží silnou profesionalitu, přičemž do centra zážitku staví aktivní složky a skinifi kaci. Koncentráty a boostery jsou barevně odlišeny tak, aby odrážely ikonické řady Kérastase; vzájemně se doplňují a uspokojují jak doporučení kadeřníků, tak i specifi cké touhy klientů. Každé balení je jasně označeno aktivními složkami péče o pleť, čímž dává srozumitelně najevo účinek na vlasy. Služba Fusio-Dose zajistí intenzivnější zážitek z návštěvy salonu než kdykoli předtím.

Nová složení Fusio-Dose jsou poháněna vědou a skinifikací. Každý ze šesti koncentrátů Fusio-Dose, disponujících širokou škálou vědeckých inovací v oblasti vlasové péče a podporujících nejikoničtější řady značky, poskytuje cílenou péči, která okamžitě řeší nejnaléhavější problémy s vlasy. Koncentráty, formulované pro maximální účinnost, obsahují vysoké koncentrace těch nejprospěšnějších dostupných složek. Molekuly Fusio-Dose, které jsou až 100krát menší než v tradičních produktech vlasové péče, jsou přítomny v ultra-koncentrovaných a ultra-jemných emulzích pro optimální péči s neuvěřitelnou lehkostí. Nové boostery přidávají do Fusio-Dose směsi vysoce výkonné aktivní složky péče o pleť, čímž přinášejí koncept skinifkace. Boostery do salonů vůbec poprvé uvádějí známé složky péče o pleť. Společně tyto dva produkty přinášejí smysluplné výsledky a okamžitou přeměnu vlasů.

Fusio-Dose přináší oblíbené vůně nejprodávanějších řad vlasové péče Kérastase. Nezbytnou součástí zážitku z luxusního salonu je vůně, která je základním prvkem každé salonní služby Kérastase. Každý Fusio-Dose koncentrát je napuštěn stejnou vůní z řady, které odpovídá. To během služby Fusio-Dose umožňuje klientům vychutnat si známé vůně nebo objevit vůně řad, které doma nepoužívají. Boostery jsou neparfémované, je to tedy vůně koncentrátu, která zvýrazňuje salonní službu a přetrvává na vlasech.

Středobodem nové kampaně Fusio-Dose s ambasadorkou Kérastase Emily Ratajkowski je krása a síla vědy. V nové kampani pro Fusio-Dose se smyslnost spojuje s maximální účinností. Pomocí ASMR šeptání a detailních záběrů zachycuje video kampaně technickou sílu vědy a luxus personalizované služby. Záběry ukazují čerstvě namíchané složky péče o pleť a sofistikovaný systém aplikace, pomocí kterého miliony aktivních látek proniknou do vlasů tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Ve videu vystupuje Emily Ratajkowski poprvé s mokrými vlasy, což symbolizuje čistý luxus služby, poskytnuté přímo v salonu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Okamžitá přeměna vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *