Rubriky

Make-up s veganským složením

Maybelline New York představuje zcela novou Green Edition, která v sobě snoubí vysoce výkonný make-up s vysokým podílem složek přírodního původu. Jde o první vysoce kvalitní řadu make-upu značky Maybelline New York s vysokým podílem přírodních složek, veganským složením a obaly vyrobenými až z 95 % recyklovaných materiálů. V nové řadě najdete produkty na oči, tvář i rty, díky čemuž si můžete připravit kompletní look bez kompromisů.

Green Edition je produktová řada s holistickým pohledem na spotřebitelské volby. Značka zohledňuje potřeby spotřebitele, který hledá vysoce účinné produkty, které jsou navrženy s ohledem na naši planetu. Řada Green Edition od Maybelline New York je postavena na čtyřech pilířích, kterými se řídí.

       Složení, které obsahuje minimálně 70 % složek přírodního původu .

       Obaly, které obsahují směs nových a recyklovaných materiálů.

       Složení, která jsou veganská , což znamená, že neobsahují žádné složky živočišného původu.

       Složení, která jsou čistá

Kolekce Green Edition obsahuje některé obalové komponenty vyrobené až z 95 % z recyklovaných materiálů. Tato řada zavazující se k lepšímu světu, je klíčovým krokem v programu Conscious Together – dlouhodobém závazku značky Maybelline vytvořit zodpovědnější obchodní model, který si uvědomuje svůj dopad na lidi a planetu. Program se skládá z ambiciózního souboru cílů, kterých chce Maybelline dosáhnout do roku 2030 v oblasti obalů, výroby a receptur.

Složení řady Green Edition:

Řasenka Mega Mousse pro nadýchaný mega objem. Díky obsahu našlehaného bambuckého másla můžete řasenku vrstvit bez zatížení. Speciální kartáček s BIO štětinkami dopřeje vašemu pohledu přirozený objem. Řasenka je ve třech barevných variantách.

Tónující olej Superdrop díky obsahu jojobového a meruňkového oleje dopřeje pokožce extra pečující krytí. Pigmenty přizpůsobující se pleti zanechají na pokožce přirozený pocit a vzhled. Tónující olej najdete ve třech odstínech.

Pudr Blurry Skin dopřejte si vyhlazenou pleť s minimalizovanými póry bez efektu masky. Složení s našlehaným mangovým máslem zajistí hladké krytí bez vysoušení. Pudr je až ve 4 odstínech.

Balzám na rty Balmy Lip Blush pro šťavnaté a svěží rty. Mangový olej a antioxidant vitaminu E zajistí vašim rtům hydrataci a příjemný pocit. Balzám je až v 8 odstínech.

Maybelline New York a její kolekce Green Edition se stala první značkou make-up s certifikací Cradle to Cradle.

Cradle to Cradle je celosvětově uznávané a důvěryhodné, vědecky podložené měřítko udržitelnosti výrobků. Pro získání certifikace jsou výrobky hodnoceny v rámci sociálních a environmentálních parametrů v pěti kategoriích: zdravotní nezávadnost materiálů, oběhový charakter výrobků, ochrana čistého ovzduší a klimatu, hospodaření s vodou a půdou a sociální spravedlnost. Tento standard jsme zvolili proto, že Cradle to Cradle Certified® poskytuje důvěryhodnost a jistotu třetí strany uvědomělým spotřebitelům, kteří při výběru výrobků zvažují iniciativy v oblasti udržitelnosti.

Ze čtyř úrovní certifikace (bronzová, stříbrná, zlatá a platinová) mají tónovací olej Superdrop a řasenka Mega Mousse zlatou úroveň a tvářenka Balmy Lip Blush stříbrnou úroveň.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up s veganským složením”

Napsat komentář