Rubriky

Omlazení vašich očí

Ochabování pokožky a tvorba vrásek je přirozený proces a nejčastější jev, který zneklidňuje ženy po 40. Pozorujete, že vaše pleť není jako dřív? Na vině je úbytek kolagenu, se kterým souvisí ztráta hutnosti pleti a tvorba vrásek. Ale nic není ztraceno! Pohled do zrcadla vám nemusí vždy lichotit, ale určitě není na místě propadat panice nebo se poohlížet po plastickém chirurgovi. Zkuste změnit péči, vsaďte na speciální omlazující přípravky a těšte se z dosaženého výsledku!

Nový oční krém RenoHyal je moderní přípravek, který využívá inovativní technologie proti stárnutí pokožky očního okolí. Obsahuje protivráskový peptid Matrixyl s prokázanými účinky na omlazení pleti. Jde o speciální formu tuku, který aktivuje novotvorbu kolagenu přímo v pokožce, tím ji zpevňuje a zabraňuje jejímu ochabování. RenoHyal umožňuje pleti hloubkovou regeneraci, aktivně vyhlazuje vzniklé nerovnosti, vyplňuje vrásky a celkově omlazuje oční okolí. Sílu působit proti stárnutí mu spolu s Matrixylem dává komplex 100% kyseliny hyaluronové a vitamínu A, který revitalizuje a posiluje pokožku.

Výsledkem pravidelné aplikace 2x denně je potlačení vrásek, zpevnění pokožky a vyhlazení očního okolí.

Tento jemný krém je vhodný také pro ženy, které trpí zvýšenou citlivostí, provázenou začervenáním nebo podrážděním očního okolí. Neobsahuje parfemace ani dráždivé konzervanty.

Novinku RenoHyal seženete na e-shopu nebo v kosmetických studiích značky SynCare.

 

 

Oftaxyl je cílenou oční péčí 2v1, která „zmizíkuje“ kruhy a vrásky současně.

Tmavé kruhy pod očima vznikají praskáním křehkých mikro cévek v očním okolí. To se zabarvuje do modra, oči jsou vpadlé a vyvolávají smutný pohled. Speciální krém Oftaxyl to dokáže změnit. Má dvojí účinek působení – redukuje tmavé kruhy pod očima a současně působí proti mimickým i drobným vráskám. Potlačuje tmavé kruhy a zabraňuje jejich dalšímu vzniku. Posiluje stěnu mikrocévek a tak zabraňuje jejich praskání. Snadno vstřebatelný lehký krém udržuje oční okolí bez kruhů a vrásek současně. Obsahuje totiž patentovanou účinnou látku Argireline®, která je alternativou botulotoxinu.

Doporučuje se jako kúra po dobu 60 až 120 dní. Jde o příjemný lehký krém, který se okamžitě vstřebává a krásně vyhlazuje oční okolí.

V prodeji v lékárnách, kosmetických studiích a e-shopu značky SynCare.

Nová liftingová anti-age maska SynCare se postará o vypnutí jemné pokožky kolem očí. Dokáže minimalizovat první známky stárnutí a celkově omladí váš pohled. Intenzivně vypíná jemnou kůži kolem očí a potírá její nedokonalosti. Tři základní komponenty masky se efektivně postarají o tři kroky pro omlazení vašeho pohledu.

Zatímco borůvkový extrakt se silnými liftingovými účinky viditelně vypíná pokožku, speciálně štěpený kolagen, schopný proniknout hluboko do pokožky, podporuje její obnovu a vychlazuje reliéf. O výrazné zjemnění a zvláčnění se pečlivě postarají šetrnou extrakcí získané výtažky z růží, v masce obsažené.

Postačí pouhých 10 minut a váš pohled získá zpět osobitou svěžest a vitalitu. Oční maska SynCare představuje intenzivní péči, kterou můžete kombinovat s běžnými přípravky pro ošetření očního okolí.

V prodeji na e-shopu nebo kosmetických studiích značky.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Omlazení vašich očí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *