Rubriky

Oči vám vyšetří umělá inteligence

Česká společnost Optiscont s.r.o. opět dokazuje, že je prodeji oční optiky tahounem moderních trendů a inovací. Nově otevřená pobočka Optiscont v Praze na Smíchově je zatím největší a jako úplně první optika u nás v ČR je vybavena nejmodernější technologií screeningu očí pomocí umělé inteligence. Po stránce estetické a stylové se zákazníci mohou těšit na široký výběr kvalitních obrub světoznámých značek.

Prodejna Optiscont v nově budované čtvrti Smíchov City nabízí možnost screeningu sítnice oka pomocí umělé inteligence RetCAD firmy Thirona Retina, díky které je možné během několika minut diagnostikovat diabetickou retinopatii (DR) nebo věkem podmíněnou makulární degeneraci (VPMD). Pomocí dalšího špičkového přístroje, Visionix VX120+, se změří nejenom dioptrie, ale i oční tlak či kvalita slzného filmu.

Oční optika ale není jen o technologii, brýle významně dotvářejí osobnost člověka. Stejný důraz se proto v Optiscontu klade na co největší nabídku kvalitních a slušivých obrub. Nová pobočka Optiscontu získala důvěru proslulých stylových značek, jako je Dior, Fendi, Tom Ford a mnoha dalších, určitě si tedy přijdou na své i ti nejnáročnější zákazníci. Zároveň je Optiscont nadále věrný své původní vizi být optikou, kde je kvalitní péče o zrak dostupná každému a je možné si zde pořídit kompletní dioptrické brýle i v cenové relaci několika stokorun.

Součástí smíchovské prodejny Optiscont je také vlastní specializované centrum aplikace kontaktních čoček Wichterle & Vacík, které nabízí odborné poradenství a širokou škálu kontaktních čoček všech významných značek.

Zatímco někteří známí hráči v oboru oční optiky se dostali do problémů a své obchody zavírají, firmě Optiscont se naopak úspěšně daří expandovat. Stojí za tím možná právě odvaha zkoušet nová řešení a prodávat brýle trochu jinak. E-shop Optiscont.cz začal jako jeden z prvních využívat speciální virtuální online zkoušeč brýlí a vedle klasické prodejní sítě kamenných očních optik se této firmě podařilo po celé ČR vybudovat síť poměrně unikátních samoobslužných prodejních panelů přímo u očních lékařů. Není to tedy poprvé, kdy je Optiscont ve srovnání s konkurencí o krok napřed.

Více informací: www.optiscont.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oči vám vyšetří umělá inteligence”

Napsat komentář