Rubriky

Oprava poškozených vlasů

Wella Professionals představuje péči o vlasy ULTIMATE REPAIR, která byla inspirována péčí o pleť. Lesk, síla a hladší vlasy – oprava poškozených vlasů během pouhých 90 sekund.

Když máte krásné vlasy, ovlivňuje to vaši náladu. Zhlížíte se v zrcadle, usmíváte se o něco více a máte pocit, že můžete čelit všemu, co vám přijde do cesty. Pokud jsou však vlasy poškozené a suché, odráží se to na vašem vzhledu a sebevědomí. Není divu, že oprava poškozených vlasů je problémem číslo jedna v péči o vlasy. Ať už jde o barvení, tepelný styling, UV záření nebo znečištění, 9 z 10** žen je každý den vystaveno vlivům, které poškozují jejich vlasy.

ULTIMATE REPAIR přináší revoluci v přístupu. Doposud se péče o vlasy zaměřovala pouze na vnitřní opravu poškozeného vlasu, tedy na kortex. ULTIMATE REPAIR nabízí holistické řešení, které obnovuje vazby uvnitř vlasu, a navíc vyplňuje ochrannou bariéru vlasu na jeho povrchu díky patentované technologii, která kombinuje Alfa-hydroxylovou kyselinu a Omega-9.

Hvězdným produktem této pečující řady je Miracle Hair Rescue, lehký bezoplachový sprej pro intenzivní opravu všech typů vlasů během 90 sekund. To je méně než polovina času ve srovnání s předními konkurenty.

Kompletní řešení pro poškozené vlasy v luxusním 4krokovém rituálu:

Čtyři produkty navržené pro prakticky okamžitou opravu všech typy vlasů. Díky luxusním texturám a jemné charakteristické vůni povyšuje ULTIMATE REPAIR každodenní péči o vlasy na nevšední zážitek.

Krok 1: ŠAMPON

Lehký krémový šampon, který jemně a účinně čistí vlasy díky bohaté pěně. Odstraňuje všechny drobné nečistoty, které mohou být pro vlasy škodlivé (kovy, nánosy produktů, mastnotu, nečistoty ze znečištěného životního prostředí) a zahajuje obnovu vlasů.

Krok 2: KONDICIONÉR

Hloubkový kondicionér s krémovou texturou pro snadné rozčesání, posílení a opravu vlasů. Je vhodný pro každodenní použití bez zatížení. Zanechává vlasy hydratované s pocitem čistoty a svěžesti.

Krok 3: MIRACLE HAIR RESCUE

Hvězdný produkt řady ULTIMATE REPAIR a hlavní inovace v ošetření poškozených vlasů. Lehký bezoplachový sprej, který opraví poškozené vlasy během 90 sekund zevnitř i zvenku. Intenzivně posiluje a vyhlazuje vlasy a zaručuje dlouhotrvající výsledek. Aplikujte jednou nebo dvakrát týdně (podle potřeby). Už po prvním použití je patrná oprava vlasů, kterou můžete vidět a cítit.

Krok 4: PROTECTIVE LEAVE-IN

Jemné krémové sérum, které chrání, opravuje a uhlazuje všechny typy vlasů. Vlasy jsou hladší, což usnadňuje následný styling. Chrání před pěti hlavními problémy: lámání vlasů, UV záření, vysoké teploty (230°C/450°F), mechanické poškození a krepatění. Rovné vlasy jsou uhlazenější, kudrnaté vlasy jsou výraznější.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oprava poškozených vlasů”

Napsat komentář