Rubriky

Organická tělová péče Austin Austin

Anglická značka Austin Austin přináší do nabídky Myskino kolekci produktů péče o vlasy a tělo. Všechny produkty jsou 100% přírodní, všechny až na jeden veganské a každý z produktů je díky svému designu malým uměleckým dílem, které bude každé koupelně slušet.

Značka Austin Austin byla založena dcerou a otcem z Norfolku, Bessie a Richardem Austin. Richard pracoval s přírodními surovinami od 70 let minulého století a je zároveň zakladatelem značek Rainbow Wholefoods a Kingfisher Natural Toothpaste. Bessie vyrůstala v prostředí, ve kterém se používaly přírodní produkty a organické potraviny. Než začala se svým otcem spolupracovat na vývoji značky Austin Austin, zabývala se designem a reklamou.

„Jako rodinnému podniku nám nesmírně záleží na tom, aby naše produkty byly tak dobré, jak jen mohou být. Téměř každý proces máme pod každodenní kontrolou, vše probíhá v blízkosti našeho domova ve východní Anglii. Chceme, aby každá lahvička s produktem Austin Austin byla výjimečné kvality, byla malým plátnem pro umělecké dílo na poličce vaší koupelny. A zároveň aby cena za naše produkty nebyla příliš vysoká a mohli jste si je tak užívat každý den,“ uvádí k produktům Bessie Austin.

Všechny produkty Austin Austin mají certifikát Soil Asociation a COSMOS pro organické výrobky. To znamená, že veškeré organické složky byly pěstovány bez použití přidaných pesticidů, což přispívá ke zdravější půdě a většímu počtu volně žijících živočichů. Ekologická certifikace je zárukou, že v každé fázi je myšlenka a péče věnována snížení dopadu na životní prostředí.

Produkty se vyrábí ve východní Anglii a testují pouze na lidech, na rodině a přátelích. Lahvičky jsou ze 100% recyklovatelného materiálu, krabičky z FSC akreditovaných udržitelně řízených lesů. Všechny balící materiály jsou recyklovatelné.

Produkty Austin Austin jsou veganské (kromě tělového krému, ve kterém je použito malé množství včelího vosku) a neobsahují geneticky upravené složky, SLS, silikony, parabeny, minerální oleje, umělá barviva ani jiné složky.

Kompletní sortiment značky Austin Austin lze zakoupit v parfumerii Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Organická tělová péče Austin Austin”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *