Rubriky

Variabilní kabelky ideální velikostí

Bela a Sofia, to jsou dvě novinky v řadách značky Mybelka. Jedna zaujme svou variabilitou, druhá má přesně ty správné rozměry, aby se dobře nosila a leccos se do ní schovalo. Obě v trendy designech, obě zaujmou na první pohled. A jak už je u Mybelky zvykem, Belu i Sofii si můžete navrhnout zcela podle svých představ. Stačí zvolit barvu, kůži, kování, podšívku nebo gravírování. Například iniciály působí vždy stylově.

SOFIA

Hledáte kabelku, která se dá nosit v ruce, přes rameno, ale také jako crossbody? Takové kabelkové 3 v 1 je model SOFIA, který ve svých útrobách skrývá vyndavací kapsičku. Ta se dá nosit i samostatně a povyšuje tento model na maximálně univerzální. Zajímavý tvar této novinky od značky Mybelka navíc ozvláštňují kožené “mašle” zdobící držadlo. Elegantní a velice variabilní SOFII si prostě zamilujete.

BELA

Ani velká, ani malá. Víte, jak se pozná kabelka ideální velikosti? Jednoduše. Vejde se do ní i láhev vína. Přesně takto přemýšlela spolumajitelka české značky Mybelka Agnieszka Farna, když dávala vzniknout funkčnímu a zároveň zcela okouzlujícímu modelu s názvem BELA. A BELA je prostě skvělá. Efektně řasenému uchu vděčí za svou nepřehlédnutelnost a čtyřem vnitřním kapsičkám zase za praktičnost. Díky správné velikosti a vychytaným detailům aspiruje na skvělou společnici pro všechny možné příležitosti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Variabilní kabelky ideální velikostí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *