Rubriky

Originální hedvábné šátky a šály

Obchod Ecstatic nabízí originální šperky, šaty a další doplňky pro ženy, které se nebojí být vidět a vědí, co chtějí. Právě důraz na ženskou osobitost se stal impulsem ke spolupráci mezi výtvarnicí a designérkou Andreou Vytlačilovou a zakladatelkou obchodu, Liliou Khousnoutdinovou, které spolu vytvořily edici limitovaných hedvábných šátků a šál. Tato mimořádná kolekce představuje 66 unikátních číslovaných hedvábných šátků a 17 hedvábných šál.

Design těchto krásných doplňků plně koresponduje s hodnotami značky Ecstatic, jako jsou krása, cykličnost, odvaha a ženská síla ve všech jejích podobách. Hedvábný šátek střední velikosti (45x45cm) je dekorovaný květy lilií. Červená barva zde symbolizuje ženský cyklus a sílu proměny, kterou v sobě každá žena má. Lilie je pak květinou životního cyklu zrození i smrti a čistoty.

Velký hedvábný šátek (90x90cm) na sobě nese vyobrazení stromu, který symbolizuje zrození do vědomého života, plodnosti a hojnosti. Granátová jablka zde zastupují sexualitu a ženskou energii v její nekonečné proměně.

Hedvábný šál (180x40cm) může být originálním doplňkem ke košili nebo šatům. Krásně vynikne i uvázaný do vlasů. I tento šál symbolizuje ženskou sexualit a plodnost. Květ lilie je zde opět jako symbol čistoty a životních cyklů.

Všechny tři doplňky jsou vyrobeny ze 100% hedvábí za přísných výrobních podmínek a standardů. Pro zachování nejvyšší kvality doporučujeme šátky a šály skladovat rozložené, ne svázané. Vyvarovat bychom se měli kontaktu s deštěm, vodou a chemikáliemi. V případě potřeby je dobré svěřit doplňky profesionální čistírně oděvů.

Limitovaná kolekce hedvábných doplňků je v prodeji na e-shopu i v nové kamenné prodejně Ecstatic & Mama v Praze 7.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Originální hedvábné šátky a šály”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *