Rubriky

Oslava krásy a svůdnosti

Sexy můžete být i po létě. I když odložíte letní šaty a topy s hlubokým výstřihem, ten krásný pocit ve vás může zůstat i do potemnělých podzimních dnů. Znásobí jej úžasné novinky z Trioly, která uvádí na scénu čtveřici modelů v žádané modré a šedočerné barvě. Magický design umocňuje luxusní krajka, lehký tyl s dokonalou lesklou výšivkou či úplet jemný jako pavučina. Čtyři modely krásných podprsenek jsou vždy doplněny do setu 1–2 kalhotkami. Výjimečnost podzimní kolekce podtrhuje fakt, že kolekce je limitovaná – tedy je nabízena jen v omezeném množství a nikdy se už nebude došívat tak, jak je to obvyklé u stálé kolekce tohoto českého výrobce.

 

Modrá Aveline

Udělejte si radost luxusní podprsenkou Aveline, která perfektně fixuje poprsí a vytváří lichotivý dekolt. Model ve střihu Top-Fit má nízký střed, vyniká minimalistickou elegancí a atraktivní texturou jemného úpletu. Najdete v nabídce ve vybraných velikostech košíčků od B do H, s obvody od 65 do 95.

 

Krajková modrá Elara

Model pro střední velikosti, ve střihu Sexy-Fit (balcony), pro hluboké výstřihy. Nádherná sexy podprsenka má tence vyztužené košíčky na nich luxusní americkou krajku, která není reliéfní a nerýsuje se pod oblečením. Najdete ve vybraných velikostech košíčky od B do H, s obvody od 65 do 95.

 

Černá Parisa šedým potiskem

Parisa je v prodeji jen na e-shopu Triola.cz. Model s kouzelným květinovým potiskem z Francie je ušitý ve střihu T-Fit a má tak košíčky sestavené ze tří dílů. Ty dokáží prsa přirozeně pozvednout a atraktivně zakulatit. Dodatečnou oporu poskytnou všité kostice. Najdete v nabídce ve vybraných velikostech košíčků od B do G, s obvody od 75 do 95.

Tmavě modrá Seraphina z vyšívaného tylu

Nechte se hýčkat luxusem! Limitovanou tmavě modrou podprsenku Seraphina v neotřelém střihu Sensual-Fit zdobí milánská výšivka s lesklou nití. Ještě jste se nezamilovaly? Brzy se tak stane a tato podprsenka bude nutným přídavkem do vašeho šatníku.

Podprsenka s bezešvými koši skrývá své pohodlí v materiálu Ultrafine. Košíčky jsou výjimečně jemné, prodyšné a i po vyprání se nekrabatí. Střed podprsenky je umístěn přesně v takové výšce, aby mohla její nositelka bez starostí nosit hlubší výstřihy. Najdete v nabídce ve vybraných velikostech košů od B do G a s obvody od 65 do 95.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oslava krásy a svůdnosti”

Napsat komentář