Rubriky

Gumičky ve stylu Disney princezen

Kdyby pohádkové princezny nosily gumičky, určitě by sáhly po spirálových Invisibobble. A pro naše „skutečné“ malé i větší princezny je tu dokonce celá nová princeznovské edice Invisibobble Disney ve stylu ikonických Disney princezen. Barevné ladění a vzory àla Moana, Ariel nebo Ledové království? Na výběr jsou gumičky typu látkové sprunchies i jednoduché spirálové. 

Není totiž gumička do vlasů jako gumička do vlasů, to přece ví každá malá holka s dlouhými vlasy. A dnes už skoro každá malá i velká holka chce spirálové gumičky Invisibobble, protože jsou prostě nej – pohodlně se nosí, jsou šetrné k vlasům a nemačkají je, netahají a ještě navíc vypadají úplně super. (… Ano, vypadají jako telefonní kabel, to už dnes ví ale spíš jen ty velké holky…)

Značka Invisibobble kromě svých spirálových gumiček, s nimiž dobyla celý svět, vyrábí např. i sponky Invisibobble Waver s patentovaným designem a provedením a další vlasové doplňky. Všechny jsou vhodné i pro ty nejjemnější vlásky, protože hlavním motivem značky Invisibobble znamená pohodlně držet a pohodlně sundat, netahat, netlačit, neničit, a hlavně a už vůbec, nevytrhávat.

Značka Invisibobble je k dostání například v prodejnách drogerie DM.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Gumičky ve stylu Disney princezen”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *