Rubriky

Osvěžující šampon s mátou

Nový, báječně osvěžující a dokonale čistící UNISEX šampon z exkluzivní vlasové linie SPECIALISTS značky MARLIES MÖLLER beauty haircare pečuje o váš účes i vlasovou pokožku, stimuluje krevní oběh a dodává extra porci hydratace. Pro zdravou kůži, lesklé, silné vlasy. Neobsahuje silikony ani sulfáty.

Kdykoliv, třeba když ráno vstanete, po cvičení, během horkého letního dne či po náročném pracovním programu, právě tehdy je čas na spontánní příval osvěžení. Lze si jej dopřát třeba ve formě sprchy, do které vstoupíme celí. A to je ideální okamžik pro nový osvěžující šampon, který vlasům i vlasové pokožce dopřeje povzbuzení, a navíc nás příjemně nabudí ke všemu, co máme ještě v ten den před sebou.

Vůně v sobě mísí svěží tóny máty a eukalyptu, které se rozvoní hned, jak si nanesete kapku šamponu do dlaní. Už v okamžiku aplikace se dostaví pocit absolutního osvěžení. Šampon stimuluje v kůži krevní oběh přímo u vlasových kořínků. Celá pokožka hlavy je šetrně ale důkladně očištěna, a zároveň získává ochranu před UV zářením, teplem z vlasových žehliček, fénů a kulm, oxidativním procesem, volnými radikály. Mimoto chrání barvu vlasů před blednutím. Vaše vlasy budou po něm zářivé plné života.

Způsob použití: Do dlaně vlijte množství šamponu o velikosti lískového oříšku a oběma dlaněmi rozetřete do vlasů. Pokožku jemně masírujte pomocí konečků prstů. Poté opláchněte šampon vodou o teplotě, která je vám příjemná.

Extra tip: Před mytím použijte Marlies Möller Micelle pre-shampoo k od-stranění prvotního znečištění vlasů (třeba po náročnější stylingové úpravě s větším množstvím tužidla a laku). Poté aplikujte cooling purifying shampoo pro druhé umytí. K dokonalému výsledku navažte ošetřením účesu pomocí Marlies Möller lamellar repair essence.

K dostání ve FAnn parfumeriích a na fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Osvěžující šampon s mátou”

Napsat komentář