Rubriky

Osm důvodů k pořízení kožené kabelky

Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit koženou kabelku a jen málokterá žena by nevymyslela ten svůj. A rozhodně se nejedná o marnivost, ba právě naopak. Česká značka prémiových kabelek Patrick Poppet používá pro výrobu svých kabelkových klenotů převážně tento materiál a velmi dobře ví, proč tak činí. Majitelka značky Lucie Kalousová má dokonce osmero dobrých důvodů pro pořízení takového kousku.

V případě poppetek se nemusí pravé kůže bát ani ti, jimž leží na srdci blaho zvířat. V Patrick Poppet se totiž ve výrobě používají pouze usně, které jsou vedlejším produktem masného průmyslu. Jinými slovy bychom všichni museli být vegetariáni, aby tento „odpadní produkt” nevznikal. Vyčiněná kůže se alespoň využije dál na výrobu kožených výrobků a nemusí se zcela vyhodit. Proč by tedy měla každá žena vlastnit minimálně jednu designovou skvěle ušitou koženou kabelku? A v čem jsou její hlavní výhody?

Osm důvodů pro pořízení kožené kabelky

  1. Koženou kabelku můžete nosit opravdu často bez ohledu na roční období a počasí. Je odolnější než kabelky z jiných materiálů. Nerozpadne se po pár nošeních, a pokud ji nevystavíte extrémním podmínkám, nebude mít roztřepené držadlo, rozešité švy a odřené rohy. Zvládne i vyšší zátěž, což jí dodává na praktičnosti. Vše zmíněné je ale samozřejmě podmíněno správnou péčí.
  2. Designovou koženou kabelkou dáváte najevo, že máte vkus a styl. Kabelka je naše vizitka! Stejně jako čisté boty nebo upravené nehty. To vše prozrazuje, jaké jsme, a naše okolí nás na základě toho vnímá. Majitelka kabelky Patrick Poppet je minimalistka s vytříbeným vkusem.
  3. Ikonické kožené modely získávají časem na hodnotě a mohou se tak stát zajímavou investiční příležitostí.
  4. Poškozená kožená kabelka se dá opravit a nemusí se hned vyhazovat. Samozřejmě se může stát malá nehoda a i kožená kabelka dozná nějaké újmy. Velkou výhodou je existence opraven koženého zboží, díky nimž se nemusíte se svou věrnou přítelkyní rozloučit při prvním problému.
  5. Koupí kožené kabelky od české značky podpoříte lokální ekonomiku, což je jistě záslužné. Lucie Kalousová ale připomíná: „I v tomto případě si zjišťujte informace o původu produktu a použitého materiálu. Není totiž kůže jako kůže a její kvalita velmi ovlivňuje výsledné vlastnosti modelu.“
  6. Kvalitní kabelku budete chtít nosit pravidelně – stane se základem vašeho udržitelného šatníku. A to je rozhodně další plus.
  7. Může se v rodině předávat z generace na generaci. Pokud se o svou kabelku dobře staráte, bude ji jednou nosit vaše dcera.
  8. Koupě kožené kabelky je ekonomicky i ekologicky výhodná. Když si každou sezonu koupíte koženkovou kabelku za 1000 Kč, utratíte za 5 let 10 000 Kč a nezbude vám nic. Koženka nevydrží, jednoduše popraská nebo produkt vyjde z módy. Taková kabelka pak končí na skládce.

Více informací naleznete na https://www.patrickpoppet.cz/.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Osm důvodů k pořízení kožené kabelky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *