Rubriky

Patrick Cameron – velké odhalení

Mistr dlouhých vlasů, který se sám dlouhá léta pyšnil hřívou hnědých kudrnatých vlasů, odhalil v pondělí v živém vysílání svého „Vzdělávání v izolaci“ na Instagramu a Facebooku nový image. Fanoušci ho okamžitě okomentovali a všichni byli naprosto nadšení.

Program začal tím, že Patrick ukázal na umělých hlavách, jak vytvořit dva jednoduché a inspirativní dámské účesy. Když dokončil druhý z nich, začal mluvit o svých vlastních vlasech. Vysvětlil, že na začátku kariéry byl uznáván pro své dlouhé kudrnaté vlasy. „Staly se mou ochrannou známkou,“ řekl. Když se před 15 lety nechal ostříhat nakrátko, vyvolalo to mezi kolegy i klienty senzaci. Nyní již nějakou dobu čelil problému, který řeší mnoho jeho klientů, a sice nutnost zakrývat šediny a neustále dobarvovat odrosty. Nebo se smířit s přirozenými šedinami.

Zatímco se rozhodoval, co dělat, koupil si paruku, obarvil si ji a upravil tak, aby ladila s jeho vlastními vlasy, a nosil ji, aniž by o tom někomu řekl. Když se dostal do fáze, že měl víc bílých než obarvených vlasů, požádat o pomoc svého kreativního ředitele Marca Erbiho. Ten mu vlasy zkrátil, ale na koncích zůstala ještě barva a nevypadalo to dobře. A tak Patrick a Marco během několika sezení jemně odstranili zbývající barvu pomocí Wella Blondor Multi Blonde a poté vlasy natónovali pomocí Wella Color Fresh in Pearl Blonde.

„Moje vlasy byly stále bělejší a bělejší,“ řekl Patrick, ale dodal, že byl naprosto nadšený, jak to dopadlo. „Už je to velmi dlouho, co jsem měl tak krátké vlasy, ale je to perfektní. Už žádné dobarvování odrostů. Teď testuji řadu semipermanentních barev Wella True Grey.“

#PatrickCameron #LongHairEducation #HairInspiration #SilverHair

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Patrick Cameron – velké odhalení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *