Rubriky

Tipy na dokonalé opálení

Pobyt na slunci dokáže nastartovat pocit radosti, dodává nám nezbytný vitamin D, ale v případě nedostatečné ochrany se může stát i viníkem velkých zdravotních problémů. Až v 70 % případů rakoviny kůže jsou důsledkem nedostatečné ochrany před UVA/UVB zářením. Málokdo si ale uvědomuje, že nejde jen o důsledek jednorázového vystavení se slunečním paprskům. Vliv UVA záření je kumulativní, což znamená, že naše „drobné hříchy“ při slunění se nám časem mohou nastřádat do velkého zdravotního problému. Proto je třeba nepodceňovat ani krátkodobé pobyty na slunci a pokaždé myslet na účinnou ochranu.

Pokud chcete docílit opravdu perfektního výsledku, radí MATIS Paris při slunění dodržet určitý postup – a to nejen před, ale i při a po slunění:

  1. Pokožku svého těla šetrně exfoliujte a odstraňte z povrchu všechny odumřelé kožní buňky
  2. Poskytněte své pleti ochranu před UVA/UVB – a to jak obličeji, tak i celému tělu
  3. Zklidněte pleť po vystavení slunci
  4. Nepodceňte hloubkovou výživu a hydrataci
  5. Efekt opálení můžete udržet i dlouho po samotném slunění

MATIS Paris vyvíjí na základě nejnovějších vědeckých poznatků nejlepší možnou ochranu před negativními vlivy slunečního záření tak, aby se pro nás jeho paprsky staly jen příjemným společníkem, a nikoliv hrozbou. Klíčovou ingrediencí produktů je ANTILEUKIN 6®, který chrání buněčnou DNA před únikem volných radikálů z UV záření. Působí přímo v jádru buňky a podporuje účinky slunečních filtrů na povrchu kůže. Tvoří jej přírodní složka získaná ze zlaté řasy laminaria ochroleuce, která dokáže odolat intenzivnímu slunečnímu záření, a zároveň zaručuje prevenci proti předčasnému stárnutí pokožky. Výsledkem je ucelená řada přípravků na opalování a po opalování, která vyhovuje nejpřísnějším evropským i světovým normám.

SUN PROTECTION CREAM SPF 30

Opalovací krém na obličej proti předčasnému stárnutí pleti

Ochranný krém pomáhá efektivně bojovat proti nežádoucím výsledkům opalování (spáleninám, předčasnému stárnutí). Výsledkem je zdravě opálená a krásná pokožka.

Způsob aplikace: Naneste krém rovnoměrně v dostatečném množství (cca jako na čajovou lžičku) na obličej a krk. Často po dobu slunění opakujte. Nezůstávejte na slunci zbytečně dlouho, ani pokud se chráníte opalovacími přípravky. Nevystavujte nemluvňata ani malé děti přímému slunečnímu záření. Dlouhodobé slunění bez ochrany může mít negativní vliv na vaše zdraví.

SUN PROTECTION CREAM SPF 50

Opalovací krém na obličej proti předčasnému proti stárnutí

Ochranný krém napomáhá efektivně bojovat proti nežádoucím výsledkům slunění (spáleninám, předčasnému stárnutí atd.). Odměnou je zdravě opálená pokožka bez podráždění a stop předčasného stárnutí.

Způsob aplikace: Naneste krém rovnoměrně v dostatečném množství (cca jako na čajovou lžičku) na obličej a krk. Často po dobu slunění opakujte. Nezůstávejte na slunci zbytečně dlouho, ani pokud se chráníte opalovacími přípravky. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunečnímu záření. Dlouhodobé slunění bez ochrany může mít negativní vliv na vaše zdraví.

SUN PROTECTION MILK SPF 30

Opalovací tělové mléko proti předčasnému stárnutí

Ochranné mléko pomáhá účinně bojovat proti nežádoucím výsledkům slunění (spáleninám, předčasnému stárnutí atd.). Výsledkem zdravě opálený vzhled, bez známek stárnutí.

Způsob aplikace: Naneste opalovací mléko rovnoměrně v dostatečném množství (cca o objemu 6 čajových lžiček) na celé tělo mimo obličej. Často po dobu slunění opakujte, zvlášť po koupání nebo při pocení. Nezůstávejte na slunci zbytečně dlouho, ani pokud se chráníte opalovacími přípravky. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunečnímu záření. Dlouhodobé slunění bez ochrany může mít negativní vliv na vaše zdraví.

AFTER SUN SOOTHING MILK

Mléko po opalování na obličej i tělo

Tělové mléko pro celkové zklidnění pokožky po slunění intenzivně tlumí veškeré nežádoucí projevy po slunění, mimoto zjemňuje, vyživuje a bohatě hydratuje. Obsahuje bambucké máslo a výtažek z divokého manga pro bohatou výživu a hydrataci. Extrakt z leknínu zklidňuje a zároveň napomáhá preventivně proti předčasnému stárnutí. Pokožka vypadá zdravě a zároveň krásně opáleně.

Způsob aplikace: naneste po opalování na celý obličej i tělo, vyhněte se jen očnímu okolí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tipy na dokonalé opálení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *