Rubriky

Péče pro muže

V dnešní době už není žádná ostuda, když muži pečují o svou pleť. Ochranný a výživný krém s bakuchiolem od značky SynCare poskytuje aktivní každodenní péči a ochranu pokožce moderního muže. Vyživuje a zklidňuje pleť drážděnou holením a zatěžovanou vnějšími vlivy. Aktivně obnovuje lipidovou vrstvu, a tím zvyšuje celkovou odolnost pokožky.

Přípravek obsahuje bakuchiol, který podporuje tvorbu kolagenu, tím pokožku zpevňuje, vyhlazuje a vrací ji přirozenou schopnost regenerace. Velmi efektivně působí rovněž proti akné, proto je krém vhodným ošetřením pro aknózní pokožku. Výživný krém SynCare MAN je nepostradatelnou součástí každodenní péče o tvář muže nezávisle na věku.

Co je to bakuchiol?

Bakuchiolu se říká rostlinný vitamin A. Získává se z rostlin ve formě oleje, nejčastěji z indické rostliny Psoralea corylofolia. Je přírodní obdobou retinolu a má všechny jeho příznivé účinky. Navíc má významnou přednost! Na rozdíl od retinolu nedráždí ani velmi citlivou pleť a jeho stabilitu neovlivňuje sluneční záření. Bakuchiol se na rozdíl od vitaminu A na slunci nerozkládá, a proto může být bezpečnou součástí denních krémů pro výživu a ochranu pleti.

Bakuchiol účinně působí

  • proti stárnutí pleti – podporuje tvorbu kolagenu v buňkách
  • proti akné – potlačuje jeho tvorbu v bazálním stadiu.
  • podporuje schopnost regenerace a zvyšuje obranyschopnost pokožky
  • odstraňuje napětí suché pleti, zklidňuje ji a chrání

www.syncare.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče pro muže”

Napsat komentář