Rubriky

Óda na extravaganci Říma

V srdci Říma, kde se nadčasové ozvěny historie setkávají s odvahou dneška, vás Valentino Beauty zve na olfaktorickou cestu, jaká nemá obdoby. Představujeme extravagantní parfémovanou vodu Born in Roma Green Stravaganza, vůni, která si troufá být odvážná a nadmíru vaše.

S východem slunce nad věčným městem se Born in Roma Green Stravaganza vydává na cestu po Římě, která je pozvánkou k tomu, abyste žili život podle svých vlastních představ, abyste bez zábran vyjádřili své jedinečné já. Odehrává se v návaznosti na večírek pokračující do dlouhých nočních hodin, následující den energicky začíná a rodí se vůně: květinově-ambrová dřevitá Eau de Parfum, která slibuje otevřít dveře do světa extravagance a jedinečnosti.

V kampani, která se natáčela v Římě na symbolickém náměstí Piazza di Spagna, účinkují hvězdní ambasadoři Valentino Beauty Adut Akech a Anwar Hadid. K ikonickému alter ego duu se připojuje mladá parta přátel, která se kaskádovitě prochází římskými zahradami a městskou krajinou, v režii amerického filmaře Harmonyho Korineho a s fotografiemi italského dua módních fotografů Luigi & Iango.

Odhalení vůně: čichová symfonie

Born in Roma Donna Green Stravaganza je mistrovským olfaktorickým dílem, květinově-ambrovou dřevitou vůní, která dráždí smysly extravagantní směsí smyslných akordů čaje Lapsang Souchong a opulentní jasmínové absolue. Vůně je okouzlující symfonií, která vás zve do zahrady smyslnosti, kde každý tón rezonuje s bohatstvím a extravagancí Říma.

Barevný vrchní tón: Vůně se otevírá svůdnou vůní kouřových čajových lístků, která vás díky akordu čaje Lapsang Souchong vtáhne do smyslné zahrady.

Kurážná nóta srdce: Do popředí se dostává jemná jasmínová absolue, která rozjasňuje srdce vůně svými slunečními a květinovými aspekty a odhaluje moderní ženskost této nóty.

Chladivá základní nóta: Sladké a zároveň kouřové kapky vanilkového extraktu dodávají této smyslné cestě okouzlující nádech a posouvají extravaganci do krajnosti. Výtažek z vanilky pochází z udržitelných zdrojů a je vyroben v souladu se závazkem značky Valentino Beauty k udržitelnosti.

Born in Roma Uomo Green Stravaganza je fougérová ambrová vůně, která povznese vaši extravaganci jasem srdce kalábrijského bergamotu, svěží aromatickou komplexností a návykovým akordem kávy. Vůně je cestou plnou kontrastů a překvapení, zachycující podstatu odvahy a jedinečnosti.

Barevný vrchní tón: Vůně se rozvíjí zářivými tóny kalábrijského bergamotového srdce a odhaluje svou plnou vitalitu, jako když slunce vychází nad citrusovým hájem. Toto bergamotové srdce, které obohacuje kompozici o kůru a zelené odstíny, není jen vůní, ale udržitelnou symfonií, ručně vytvořenou pro závazek značky ke kráse a životnímu prostředí.

Nóta srdce Couture: Ponořte se do kouzla čistého kávového nálevu, jako by bohatý, temný elixír byl zachycen v samotné esenci této vůně. Tento kávový akord je magnetickou silou, která umocňuje kouzlo tohoto elixíru a evokuje hloubku luxusního tmavého pražení.

Chladivý základ: Vůni uzavírá hřejivé a dřevité objetí esence vetiverového srdce z Haiti. Její tóny jsou pozvánkou k autentické eleganci a sofistikovanosti, která se v této vůni skrývá. Srdce vetiveru z Haiti, které pochází z udržitelných zdrojů a je pečlivě zpracováno, zaručuje, že každý střik této vůně je poctou přírodě a umění.

Ikonický Rockstud flakon: Směs dědictví a moderny

Lahvička Born in Roma Green Stravaganza je svědectvím ikonických kódů Maison Valentino. Dráždivý pyramidální design, který čerpá inspiraci z římské architektury, je charakteristickým znakem módní ikonografie značky Valentino. Rockstud zdobí dveře a zdi města a slouží jako proměňující se symbol, který mění klasiku v okamžitou aktuálnost.

Dráždivá láhev s kamínky Rockstud je harmonickým kontrastem černé a zářivě zelené barvy a dokonale vystihuje výjimečného ducha značky Valentino. Ve světě Valentino není zelená jen barvou; je to vášnivé a extravagantní prohlášení, které vnáší do obyčejných věcí živost a umožňuje vyniknout.

Pozvánka k tomu, abyste byli sami sebou

Born in Roma Green Stravaganza je prohlášením individuality a extravagance. Vybízí vás k prozkoumání mnoha živých způsobů, jak být sám sebou, cítit energii a žít svobodně. Tato vůně je ódou na odvážnou extravaganci Říma a pozvánkou k uvolnění vaší jedinečné osobnosti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Óda na extravaganci Říma”

Napsat komentář