Rubriky

Perleťové odlesky pro vaše vlasy

L’Oréal Professionnel představuje službu French Balayage Pearls, novou projasňující službu plnou perleťových odlesků pro nádherně prozářený vzhled vlasů. Nová profesionální 2fázová služba, kombinující dokonale prolnuté zesvětlení a neutralizované tónování, přináší dimenzionální, projasněné a perleťové efekty. Pro jedinečný a dokonalejší look.

Technika L’Oréal Professionnel pro přirozeně prolnutý barevný výsledek, kterého dosáhnete pomocí nejoblíbenější klasické 2fázové techniky zesvětlení a tónování French Balayage. Nyní je zdokonalena o perleťové tóny, které tradiční technice French Balayage dodávají další rozměr a přinášejí nové, jemné odlesky. Vliv nejnovějšího kreativního trendu „perel“ na tradiční techniku French Balayage přináší výsledek v podobě přirozeného barevného vzhledu s jemnými duhovými akcenty. „Díky technice French Balayage Pearls od L’Oréal Professionnel můžete zvýraznit výslednou barvu, pohrát si s novými tóny a nechat barvu opravdu vyniknout,“ říká Harriet Stokes, Global Master Colorist, L’Oréal Professionnel.

5 nových odstínů Dia light Pearls

French Balayage Pearls nabízí zcela nový svět jemných perleťových odstínů, od růžového až po snadno nositelný greige odstín. Řada dvou béžových duhových perleťových odstínů a tří studených perleťových odstínů vytváří dokonalé efekty pro všechny barvy vlasů, včetně tmavých základů.

Prolnuté zesvětlení v profesionálním pojetí

Na rozdíl od melírovací techniky je technika French Balayage charakteristická prolnutým zesvětlením od kořínků po konečky. Profesionálního projasněného perleťového efektu dosáhnete ve dvou krocích:

Krok 1: Dokonale prolnuté zesvětlení a dvojité zarámování obličeje projasní a podtrhne zarámování obličeje díky jemným perleťovým odstínům na silnějších pramenech vlasů, než jsou baby lights melíry.

Krok 2: Tónování vlasy zjemní nebo neutralizuje s projasňujícím leskem, který vlasům dodá jemný perleťový efekt.

Tóny, které se liší

Rozjasněte vlasy pomocí těchto duhových odlesků pro decentní, a přesto výjimečný nádech! Profesionální tip: chcete-li si pohrát s perleťovým efektem, přidejte jednu až tři kapky Dia light červeného Boosteru do barvicí směsi podle toho, jak intenzivní výsledné barvy chcete dosáhnout. Tmavší odstín můžete posílit přidáním jedné kapky červené pro dosažení narůžovělého perleťového odstínu.

„Odstíny vytvořené službou French Balayage Pearls jsou v porovnání s jinými odstíny naprosto jedinečné, poutavé, zajímavé tóny: spojením mokka a duhového tónu vznikne tzv. mushroom (houbový) podtón, který je vhodný pro všechny barevné základy. Krásně vynikne i na tmavém základu,“ říká Harriet Stokes, Global Master Colorist, L’Oréal Professionnel.

Přidáním jedinečného odlesku k tradičnímu a ikonickému looku vzniká nový vzhled, který je určený pro výrazné osobnosti. Cílem je přirozený pocit a krásná barva vlasů s dotykem jedinečnosti. „Klientky si přejí trochu odvážnější barvu, ale ne moc odvážnou. Trochu jinou barvu, ale zase ne moc jinou,“ dodává Harriet Stokes.

Profesionální tipy od Harriet Stokes:

Tajemství dokonalé balayage spočívá v porozumění vlasům a produktu, se kterým pracujete. Důležitý je také způsob aplikace barvy. Klíčové prvky k úspěšnému provedení balayage.

Pokud si chcete vychutnat nové perleťové odstíny v celé jejich kráse, nechte tónovací směs vždy působit po celou dobu působení. Služba French Balayage Pearls s technologií Dia light s gelovo-krémovou texturou vyniká snadnou a rychlou aplikací.

Natónujte celou plochu vlasů kromě vlasové kontury. Tu si ponechte až na závěr, protože u ní obvykle dochází k nejrychlejšímu zesvětlení, a je tedy potřeba dávat pozor na přetónování.

Při provádění techniky French Balayage vždy doporučuji natónovat vlasy o jednu výšku tónu světlejší barvou, než je výška tónu zesvětlených vlasů, aby výsledný tón opravdu vynikl.

Nová služba French Balayage Pearls je v salonech dostupná od 1. května.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Perleťové odlesky pro vaše vlasy”

Napsat komentář