Rubriky

Plavky jako módní top

Ve dne k vodě, večer do města. Trendem léta jsou plavky, které můžete nosit také jako top. Kolekce Terezie Trusinová 2023 přináší hned několik modelů, které přinášejí na pláž eleganci a sofistikovanost vyhrazenou doposud večerním šatům.

 

„Stále častěji pozoruji, že plavky už nejsou pro ženy pouze funkční záležitostí. Stejně šaty, kabelky nebo boty se stávají součástí jejich stylu, který jim pomáhá vystoupit z davu. Plavky tak mohou být skutečně designerským kouskem,“ říká návrhářka Terezie Trusinová. Velkým trendem letošního léta jsou podle ní plavky jako součást vrchního ošacení: „Proto by v šatníku neměly chybět plavky, jejichž top lze kombinovat se sukní, kalhotami nebo kraťasy, můžeme je nosit k saku či pod rozhalenku,“ dodává.

V její kolekci pro rok 2023 k těmto designovým kouskům na pláž i do společnosti patří plavky Chicago. Tento originální model jednodílných plavek na první pohled upoutá odvážným úzkým rozparkem, který nahrazuje klasický dekolt. Zneklidňující hra na pomezí asketického zahalení a odvážného odhalení připomíná večerní šaty hvězd z červeného koberce. Minimalistický střih plavek Chicago doplňuje detail v podobě tří zlatých korálků u krku.

Váš letní šatník i mimo pláž mohou obohatit také bikinové topy, které se v kombinaci s džínovými šortkami, háčkovanou sukní či blejzrem stanou nekonečně variabilní součástí outfitů na den i na večer. V letošní kolekci Terezie Trusinové najdete šňůrkové bikiny Trinidad, které svou jednoduchostí ke kombinování přímo vybízejí.

Plavkové topy mohou skvěle doplnit široké lněné kalhoty, plátěné šaty či dlouhé strukturované sukně. Svůj look podtrhnete širokým kloboukem, jenž chrání kůži a vlasy před silným UV zářením.

www.terezietrusinova.com

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Plavky jako módní top”

Napsat komentář